בחזרה מטואיצ'י (אוסטרליה / קולמביה, 2017)

יוסי גינסברג, צעיר ישראלי מרמת גן, יוצא לטיול הגדול אחרי שירותו הצבאי, בדרום אמריקה. בג'ונגלים של בוליביה הוא חובר לשני ידידים הרפתקנים, קווין ומרקוס, ולטיפוס מפוקפק בשם קארל. קארל מוביל אותם אל מעמקי יערות האמזונס, ועד מהרה החל ום הופך לסיוט כאשר יוסי מוצא את עצמו לבד בג׳ונגל, נאבק באיתני הטבע, מנסה לשרוד, מיטלטל בין תקווה ויאוש.

בימוי: גרג מקלין. שחקנים: דניאל רדקליף, תומס קרצ'מן, אלכס ראסל. 

טרף לילי (ארה"ב, 2018)

משפחת מטיילים עוצרת ללילה בחניון קרוונים מבודד. עד מהרה נשמעת דפיקה על דלת הקרוון שלהם והמשפחה נקלעת למארב רצחני פרי מוחם של שלושה פסיכופתים חובשי מסכות.

בימוי: ג'ואנס רוברטס. שחקנים: באיילי מדיסון, כריסטינה הנדריקס, מרטין הנדרסון. 

אהבה בדרכים (איטליה / צרפת, 2017)

בוקר אחד קופצים ג'ון ואלה על הקרוון הישן שלהם ויוצאים להרפתקה חדשה. שניהם פנסיונרים, הוא עקשן ועם בעיות זיכרון אבל חזק, היא יותר חלשה אבל צלולה וחדה מתמיד. הם רואים בטיול שלהם הזדמנות לבקר את ארצות הברית שהם כבר לא מכירים, לחוות מחדש נישואים ארוכים מלאים באהבה, תשוקה וכמה סודות ש עד היום עוד לא התגלו.

בימוי: פאולו וירזי. שחקנים: הלן מירן, דונלד סאת'רלנד, ג'נל מולוני. 

להתראות שם למעלה (צרפת / קנדה, 2017)

סיפורם של אדואר פריקור, אמן מחונן, וחברו מנהל החשבונות - אלבר מילאר. היכרותם בשדה הקרב של 1918 קושרת את גורלם לנצח, ובאקט של הישרדות ונקמה כנגד מפקדם תאב הכוח והבצע, הם מתכננים תרמית מונומנטלית משל עצמם.

בימוי: אלבר דיפונטל. שחקנים: אלבר דיפונטל, לוריין לאפיט, מלאני טיירי. 

פסיפיק רים: המרד (ארה"ב, 2018)

עשר שנים אחרי מאורעות הסרט הקודם, חוזרות מפלצות "קאיג'ו" לכדור הארץ ישירות מתוך האדמה למתקפה אכזרית. ג'ק פנטקוסט, טייס ובנו של הגנרל סטאקר, שבניגוד לאביו הגיבור בחר בעולם הפשע, מקבל הזדמנות אחרונה להציל את מורשתו של אביו. יחד עם אחותו מאקו, הטייס המנוסה למברט ושחקני חיזוק נוספים  שגדלו בצל המלחמה ומצטרפים למערכה, הם יוצרים כוח הגנה חזק ביותר היוצא לקרב מסוכן נגד מפלצות העל.

בימוי: סטיבן ס. דקניפט. שחקנים: סקוט איסטווד, ג'ון בויגה, צ'רלי דיי, ג'ינג טיאן.