בתאריך 6.5.2019 (יום ה') בשעה 20:30, במסגרת סדרת ההרצאות ,Funzing Talks יגיעו להתארח במשכן למוסיקה ואומנויות ברעננה דנה ספקטור ורן שריג להרצאה זוגית מצחיקה ומרגשת ולדבר בפתיחות על הכל מהכל.   בואו להיות חלק משיחה אינטימית בערב מלא תובנות שמומלץ בחום לזוגות טריים, ותיקים ולאלו שבדרך.

 דנה ספקטור ורן שריג. צילום: דויד סקורי

מדוע גברים נעלמים ולמה הוא לא התקשר אם זה היה "הכי טוב שהיה לשניכם"?.  מה אסור להגיד בדייט ראשון? איך קורה שרוב מי שרוצה להתגרש היום הן דווקא נשים ואיך מפסיקים להעמיד פנים שהכל מושלם וחוזרים להיות זוג פגום ומאושר?
 

"לנצח בינתיים" היא הרצאה מצחיקה, חכמה ושנונה, בה דנה ספקטור ורן שריג מדברים בצורה כנה ומרגשת, זוג בעצמם, על הטעויות שכולנו עושים באהבה ועל איך אפשר לחזור לחלק החי בזוגיות שלנו.

 דנה ספקטור, כבר שני עשורים בעלת טור היחסים הנקרא ביותר במדינה ("בקרוב אגיע רחוק" - שבעה ימים, ידיעות אחרונות). רן שריג, כתב את הקומדיה המצליחה ביותר אי פעם בטלוויזיה של ישראל ("רמזור"). הוא גרוש פעמיים עם שלוש ילדות משתי נשים, היא גרושה פעם אחת עם ילדה יחידה.  ביחד הם עשו אינספור טעויות בחיי האהבה שלהם, טעויות מצחיקות, עצובות, מרגשות, שחלקן קרו לעין המצלמה. כמעט עשור אחרי שנחשפו בתוכנית "מחוברים", דנה ספקטור ורן שריג מספרים בכנות הנדירה שלהם על הטעויות שגרמו להם לצמוח יחד לזוג אוהב וסוער, טעויות שקרוב לוודאי כולנו עושים בחיי האהבה, אבל לא מודים בהן.