לא צריך לעמוד בתור: סופר-פארם משתפת פעולה עם הדואר בחלוקת חבילות לקראת פסח. מדובר בפיילוט שנועד להתמודד עם ביקוש השיא לחבילות לפני החג.

סופר פארם באחוזה 83. צילום: google earth

כידוע, מזה מספר שנים ניתן לקבל דואר רשום ודרכונים בסניפי הסופר פארם, אך כעת, לפני החג, החליטו בשלושת סניפי הסופר פארם ברעננה (אחוזה 83, קניון רננים וסניף מול הפארק) להפוך לנקודת חלוקה עבור חבילות שמוזמנות על ידי דואר ישראל. הרשת כבר היום מאפשרת בסניפיה איסוף סל מוצרים שלקוחות שלה הזמינו באתר האינטרנט של החברה בתשלום, אך  איסוף חבילה שנשלחה דרך דואר ישראל בסניף  סופר-פארם ברעננה יהיה ללא עלות כמובן.

בדואר ישראל צופים שבחודשיים שעד ערב פסח יגיעו לישראל כ-10.8 מיליון חבילות. מדובר בגידול של 4.8% לעומת השנה הקודמת, אז הגיעו ארצה 10.3 מיליון חבילות. הצפי הוא לגידול של 16% במשקל החבילות מ-2,160 טונות בשנה שעברה לכ-2,500 טונות השנה.

דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל: "מדובר בשיתוף פעולה אסטרטגי כדרך להתמודד עם המספר ההולך וגדל של חבילות שנשלחות לישראל דרך דואר ישראל (שמהווה ספק המשלוחים העיקרי לחבילות שנשלחות ארצה מחו"ל). שיתוף הפעולה יאפשר לדואר ישראל לשפר את חווית השירות ללקוחות ולסופר-פארם ליהנות מטראפיק נוסף של לקוחות המגיעים לאסוף את החבילות".