חברת פרזניוס מדיקל קר המתמחה במוצרים ושירותים לטיפול בדיאליזה, השיקה ביום ב' האחרון (6.5.19) את משרדיה החדשים ברעננה, במעמד ראש העירייה חיים ברוידא.

חיים ברוידא ומנכ"ל פרזניוס ישראל, אריאל איקן. צילום: וידאו שחף

הערב נערך בנוכחות בכירים מהחברה באירופה – פרנק וגנר, סגן נשיא בכיר, פרזניוס מדיקל קר אירופה, מזרח תיכון ואפריקה; מרקו גרקו, סגן נשיא, פרזניוס מדיקל קר, למערב אירופה וד”ר ויקטור פרחויקי, נשיא האיגוד הישראלי לנפרולוגיה ויתר לחץ דם.

חיים ברוידא, ראש העיר רעננה: "אני מברך על בחירתה של חברת פרזניוס העולמית לבסס את משכנה ברעננה, ולהצטרף למאות החברות הפועלות בעיר בהצלחה. אני מודה להנהלת החברה על האמון שנתנו בנו, ובטוח כי הצטרפותה תספק מענה לתושבי העיר והאזור בתחומי פעילותה, ותהווה כר פורה להרחבת פעילותה ולפיתוח מוצרים המהווים מענה רפואי חיוני. עיריית רעננה תשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא, להבטחת קליטתכם המוצלחת בעיר והמשך עשייה ושגשוג עסקי".

 אריאל איקן, מנכ"ל פרזניוס ישראל: "פרזניוס הינה החברה הגלובלית הראשונה שנכנסה לישראל על מנת להעניק טיפולים רפואיים ועל כך אנחנו גאים. יש לנו 30 מכוני דיאליזה ברחבי הארץ, כ 600 עובדים ואנחנו מטפלים בכ 2,400 חולים. החזון שלנו הוא לשפר את איכות החיים של חולי הכליות בישראל ואנו עושים זאת באמצעות צוות מקצועי וציוד משוכלל ביותר בתחום, העומד בסטנדרטים בינ"ל בכל הקשור לאיכות".