אשר אלון ואופירה אסייג | צילום: ראובן שוורץ, ענת מוסברג

אמש (שני) עלה בעל זכויות הניהול של הפועל רעננה, אשר אלון, לשידור בתכנית של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' ברדיו ת"א. הראיון שנגע בסוגיית ההתבטאות של אלון נגד בעל זכויות הניהול של בית"ר ירושלים, אלי טביב, הסלים במהירות למתקפה נגד אלון.

"אני רוצה להבין", אמרה אסייג, המקורבת לטביב. "זכותך ללכלך על מי שאתה רוצה, אבל למה בעיתוי הזה?..."אתה מדבר על סגנון? אתה לא מתבייש?". אלון הספיק רק להשיב: "אני מדבר מעמקי לבי ומהרהורי לבי, מה שאני חושב", אולם אסייג ביקשה להוריד את אשר אלון מהשידור ועברה לפרסומות.

מהפועל רעננה נמסר בתגובה: "הגברת אסייג חצתה קו אדום בשידור אתמול והפכה את תכניתה ברדיו תל אביב ואת גלי האתר של הציבור לרכושה הפרטי. את האובייקטיביות העיתונאית היא איבדה מזמן, אבל השידור אתמול הוכיח שגם אתיקה עיתונאית והגינות בסיסית הן ממנה והלאה. ההשתלחות המכוערת, ההתנהלות המבזה והבהמיות הן תעודת עניות לרדיו הישראלי ולספורט הישראלי, והן בעיקר עדות לאובדן העשתונות ואובדן הדרך של הגברת אסייג, ששכחה כנראה שיש לה מחויבות גם לציבור ולא רק לחוג חבריה הקרובים". במועדון הוסיפו למיינט רעננה כי הם שוקלים האם לאפשר לשחקנים להתראיין לתוכניתה של אופירה בעתיד.

אשר אלון סרב להגיב לדברים מעבר לתגובת המועדון.