בשורה התחתונה, אחרי מותחן לא פשוט אתמול (ג') בחוץ מול הפועל ראשון לציון, שוב הרענניות הצליחו להוכיח שידן על העליונה ביריבות הספורטיבית המיתולוגית הזו כשניצחו 47:48 בחוץ (1:2 בסדרה כולה) בקטגוריית נערות א' (עד גיל 18).

הרענניות מאושרות לאחר הזכיה | צילום: איגוד הכדורסל, באדיבות מכבי רעננה

איילה רוט, הרכזת הנפלאה, ששיחקה העונה על תקן המבוגרת האחראית קלעה 16 עבור הרענניות שחסרו את שחקנית הפנים המוכשרת שלי סירקיס הסובלת מפציעה. ירדן גרזון סיימה עם 12. גל כהן הוסיפה 7 כולל הנקודה המכרעת מהקו שהכריעה את האליפות. המשחק שהתחיל בשליטה ברורה של רעננה, הפך לקראת דקות הסיום למותחן של ממש, ובו הרענניות הוכיחו שוב אופי והבנת משחק גבוהה.

בכלל, אין הרבה מועדוני ספורט כמו מחלקת הנערות של מכבי רעננה. המחלקה בהובלת יוני דנשיבסקי השלימה דאבל (אליפות פלוס גביע) שלישי רצוף, כשכמעט בכל המשחקים היא פוגשת את היריבות המושבעות מראשון לציון. 

על אף העובדה שבגזרת התיכוניסטיות, הצליחה הגמנסיה הראשל"צית לקחת תואר אחד מתחת לאפן של הרענניות של תיכון אוסטרובסקי, הרי כבר עתה ברור שהצעירות של רעננה, קבוצה של 8 בנות 16-15, שרק ביום שישי האחרון לקחו את אליפות הכדורסל לקבוצות נערות ב' (עד גיל 16), צפויה לשלוט בכדורסל הנערות גם בשנים הקרובות.

נערות רעננה חוגגות לאחר המשחק | צילום: מכבי רעננה נערות

השלימו את רשימת הקלעיות: רותם שוסטר ורוני זהות 5 כ"א, עמית כהן 2, שירה עתיר 1. לראשון: מאיה צימרינג 13.

יוני דנישבסקי מנהל מחלקת הנערות אמר לאחר המשחק: "עשינו הישג מדהים שמתחבר לתקופה נדירה שעוברת על המערכת.

"אין גאה ממני בבנות המדהימות שהראו אופי מיוחד ולאחר שהפסדנו הזדמנות לזכות באליפות בבית, התעלו על עצמן.

"סוד הקסם שלנו? הצוות הכי טוב בארץ. משפחות מדהימות. עיר, עירייה ואגודה תומכות והכי חשוב בנות אלופות. רעננה אימפריה!".