יום חמישי האחרון הביא איתו בשורה לה חיכו המון זמן במחלקת כדורסל הנערות של מכבי רעננה. המחלקה שהייתה שניה לנמסיס הגדולה, הפועל ראשון לציון, בקטגוריה של עד גיל 16 בשנתיים האחרונות, החזירה את הדאבל הביתה לרעננה.

הכי טובות במדינה. נערות ב' לאחר הזכיה | צילום: דריה רדט, מכבי רעננה

המחזור הנוכחי של קבוצת נערות ב' הוא חזק במיוחד כשירדן גרזון, שחקנית הכדורסל הטובה ביותר לגילה היום בארץ, מובילה קאדר של שחקניות נפלאות כרוני זהות, עמית כהן, רותם שוסטר, נועה גבעון ומאיה לוינשטיין - כולן כבר זכו לשחק בקבוצת נערות א', בקטגוריית הגיל הגדולה יותר (עד גיל 18). כבר עתה מסומנות הבנות הרענניות כמי שעשויות להוביל את ענף כדורסל הנשים בעוד מספר שנים בודדות.

הקבוצה הרעננית הובילה מתחילתו של המשחק וההפרש הלך וצמח ככל שהתארך המשחק. הראשל"ציות לא יכלו לכישרון הרב והמשחק הקבוצתי של הרענניות, שהוביל בסופו של דבר לניצחון ולאליפות. האליפות מצטרפת לגביע המדינה בו זכו הבנות בשלב יותר מוקדם השנה.

יוני דנישבסקי, מנהל ומאמן מחלקת הנערות של מכבי רעננה, אמר לאחר המשחק: "אני גאה להמשיך את מסורת ההצלחות של קבוצות המחלקה. עברנו עונה מאתגרת שבסופה הוכחנו שאנחנו הקבוצה הטובה בארץ ללא עוררין. אני מאחל לכל מחלקה צוות כמו שיש אצלנו ולכל שחקנית תנאים כמו שיש ברעננה. זוהי גאווה אמיתית".

עוד נשמע עליהן בעתיד. נערות ב' לאחר הזכיה | צילום: דריה רדט, מכבי רעננה

קלעו לרעננה: ירדן גרזון 21 , רוני זהות 12, מאיה לוינשטיין, עמית כהן ורותם שוסטר 9 כ"א, נועה גבעון 2. בראשון לציון בלטה מאיה צימרינג עם 17 נקודות שאף לה צופים עתיד מבטיח בתחום.