אם למישהו היה ספק שמכבי רעננה מתכוונת ללכת חזק העונה, הרי שהקבוצה החתימה את עדני דגן (56) כמאמן הקבוצה לעונה הקרובה. דגן הוא בין המאמנים המנוסים ביותר בכדורסל הנשים הישראלי.

יש לציין שדגן עבר בעונה האחרונה תקופה לא קלה עם בני יהודה שירדה ליגה. עם זאת, אין ספק שהוא מהווה תוספת כוח רצינית לקבוצה הרעננית שתנסה להשתחל בעונה הקרובה שוב לפלייאוף העליון, לאחר רכבת הרים לא פשוטה בעונה האחרונה.

עדני דגן. ינסה לקחת את רעננה צעד אחד קדימה | צילום: עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשים

הקבוצה נפרדה מלירון שרף לאחר 2 עונות מוצלחות מאוד במהלכן היא התברגה כקבוצה מן המניין בליגת העל לנשים. המטרה עכשיו תהיה לקחת צעד נוסף לעבר הטופ של כדורסל הנשים הישראלי. שרף מצידו עבר למכבי רמת חן בליך.

עדני דגן אמר לאחר מינויו: "אני שמח לאמן במכבי רעננה, מועדון עם מסורת כדורסל מקצועית רבת שנים. המשימה המידית שלנו היא לבנות את הסגל הכי טוב שאפשר לעונה הקרובה, לקדם  שחקניות כישרוניות ממחלקת הנערות המצוינת של רעננה ולשמור על הצעירות ששיחקו בשנה שעברה. אנחנו עם הפנים לקפיצת מדרגה נוספת". 

לירון שרף. עבר לרמת חן לאחר שנתיים מוצלחות | צילום: רפי בן עזרא

יואב מזרחי, יו"ר מכבי רעננה, אמר לאחר ההחתמה: "נפרדנו בצער מלירון שרף, אולם כאשר הוא פנה אלינו, לא התלבטנו לרגע, ונתנו לו את ברכת הדרך. אנו מאמינים בו ומאחלים לו הצלחה בקבוצה החדשה. אנו שמחים על מינויו של עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונה הבאה. דגן מביא עמו ניסיון עצום ורקורד של תארים, ואני מאמין שמכבי רעננה תצא נשכרת ממנו".