שמעון אבוחצירה חוגג לאחר דו קרב הפנדלים | צילום: עוז מועלם

העונה של הפועל רעננה התחילה כקטסטרופה במונחים של ספורט. הקבוצה הרעננית לא הצליחה להשיג נקודות, מאמנים התחלפו, שחקנים התחלפו, אבל היום כשאנחנו מתקרבים לשלבי הסיום של העונה אפשר להתייחס למה שקרה העונה בקבוצה כלא פחות מהצלחה. אתמול העפילה הקבוצה לראשונה בתולדותיה לחצי גמר הגביע.

הקבוצה אירחה אתמול בנתניה את מ.ס אשדוד עימה סיימה בתיקו 1:1 במשחק הראשון. הגומלין התפתח בצורה דומה כששחקנה של מ.ס אשדוד, קרלו ברוצ'יץ' כובש את שני השערים במשחק (5', 67' עצמי), קבע 1:1 נוסף והביא את הקבוצה לפנדלים. שמעון אבוחצירה שהיה נהדר בשבת כבש את הפנדל האחרון ונתן את האות לחגיגות ברעננה.

היום (ד') הגיעו שחקני הקבוצה והמאמן מנחם קורצקי, שנחשב לאחד המועמדים המובילים לתואר מאמן העונה, ביחד עם המנכ"ל גיל קופר כדי לבקר את הילדים המאושפזים בבית החולים לוינשטיין ולחלק להם משלוחי מנות. מדובר באחד משלושת הביקורית המתוכננים של הקבוצה בפורים, כשהנוספים הם בבית איזי שפירא ובבית החולים מאיר. המנכ"ל גיל קופר אמר במהלך הביקור: "עבורנו הניצחון האמיתי זה לראות את החיוך על הפנים של הילדים והילדות שמאושפזים במחלקות השונות כשאנחנו מגיעים לבקר. חג פורים שמח לכולם!".

הפועל רעננה במהלך הביקור בלוינשטיין. קודם כל בני אדם | צילום: מתוך אתר הפייסבוק של הקבוצה