נערות א' של מכבי רעננה. שוב מול היריבה המיתולוגית | צילום: מתוך הפייסבוק של מחלקת הנערות

אם ל-NBA יש את הסלטיקס מול הלייקרס, הרי שלכדורסל הנערות בישראל יש דו קרב נצחי משלו, מכבי רעננה והפועל ראשון לציון. אתמול (ד') פגשה קבוצת נערות א' של המחלקה הרעננית את זו של הפועל ראשון לציון במסגרת חצי גמר גביע המדינה. המשחק שהיווה שחזור לגמר התיכונים מלפני חודשיים בו נבחרת אוסטרובסקי רעננה הפסידה על אף קאמבק מדהים לגימנסיה הריאלית ראשון לציון, המשיך את מיתולוגיית המאבקים בין שתי המחלקות, כשבסופו של יום הייתה זו ידה של רעננה על העליונה. רעננה, שניצחה במשחק הראשון בביתה 61:66 בתחילת השבוע, השלימה את המשימה עם 48:49 גדול בחוץ. הקבוצה מודרכת על ידי המאמן אורן לם ובניהולו של יוני דנישבסקי. הקבוצה תפגוש בגמר הגביע את הפועל גלבוע מעיינות שעברה את אליצור נתניה. המשחק יערך ב-28.4.

קבוצת נערות ב' מצידה עברה דרך קלה יותר לגמר כשהביסה את אליצור חולון בביתה 53:100, לאחר שהמשחק הראשון בחוץ נגמר בתוצאה האסטרונומית 33-81. בגמר הגביע תפגוש את... הפועל ראשון לציון. הגמר של נערות ב', המאומנות על ידי דנישבסקי, יערך ב-8.3.  

כזכור, בעונה שעברה זכתה קבוצת נערות א' בגביע המדינה, כאשר קבוצת הילדות אף היא זכתה בגביע. הפעם תשאף המחלקה להשלים דאבל של נערות א' ונערות ב'.