מייקל בריסקר וגיל בני. הצעירים נותנים את הטון | צילום: ראובן שוורץ

אחד הדברים הבולטים לגבי עירוני רעננה העונה הוא העובדה שאתה לא יודע באיזה קבוצה אתה הולך לצפות. רעננה, שהחתימה בשבוע שעבר את שחקן הפנים הזר השלישי שלה לעונה, ווין לנגסטון, לא מצליחה להראות עקביות ביכולת, ולצד משחקים מושלמים כמו זה מול גלבוע/גליל בגביע ומול מכבי הוד השרון בחוץ, אנו מקבלים גם תבוסות והתפרקויות שקשה להבין אותם. ובכל זאת, הקבוצה עדיין נמצאת חזק בתמונה לעליה לפלייאוף העליון. נכון להיום, הקבוצה ממוקמת במקום ה-8 (האחרון שמוביל אל הפלייאוף), כשמאחוריה מזנבות הוד השרון, הפועל כפר סבא ואליצור יבנה עם נקודה אחת פחות. ניצחון מחר (ג', 19:30, מטרווסט) ורעננה תוכל להשאיר לפחות אחת מהן בפער בריא לקראת מחזורי הסיום.

ההחתמה של ווין לנגסטון היא ללא ספק בשורה עבור הסגל של ברק פלג. לנגסטון כבר הוכיח את עצמו בהפועל עפולה והוא נחשב לאחד הזרים האיכותיים יותר בלאומית ולולא הגעתו של ג'ף אלן לעפולה, הוא היה ממשיך בקבוצה. לנגסטון שמחליף את דיאנג'לו המילטון המאכזב אמור לתת לקבוצה את מה שהיה חסר לה מאז תחילת העונה, עוצמה מתחת לסל.

המשחק מחר מול מכבי קריית גת צפוי להיות קשה לנוכח הסגל העמוק והמוכשר של הקבוצה הדרומית. את קריית גת מוביל הסנטר הוותיק רוברט רות'בארט עם 19 נקודות וכ-13 ריבאונדים למשחק. כמו כן בולט בה גם הרכז נמרוד טישמן, אחד מהפוטנציאליים המפוספסים של הכדורסל הישראלים, שנותן עונה מעולה עם 13.5 נקודות למשחק ו-6.3 אסיסטים. צפו למשחק מעניין.