סמי גיבנס. לא היום של אף אחד ברעננה | צילום ארכיון: ראובן שוורץ

28 הפרש. גם עכברי כדורסל לא רעננים נאלצו לשפשף את עיניהם אל מול התוצאה הקצת לא מוסברת הזו במשחק אמש (ג') בין רעננה לקריית אתא. הקבוצה של ברק פלג שלו הייתה מנצחת הייתה מתברגת בחלק העליון של הדבוקה הנאבקת על מקום בפלייאוף העליון, הפסידה מול קריית אתא, בהפסד שבעיקר עוצר את המומנטום הרענני ומעלה תהיות.

למען האמת הקבוצה המקומית לא הייתה במשחק מראשיתו עד לסופו כשהקרייתיים מתחילים הכי חזק שלהם ולאט לאט מעלים את הקצב. רודני אלכסנדר (27 נקודות, 9 ריבאונדים) ומאליק קוק (18 נקודות, 6 ריבאונדים) הובילו את האורחים ברבע ראשון מושלם ליתרון 15:31, כשמשם כאב הראש הרענני רק התחזק עד לתוצאת סיום קשה במיוחד. 

מייקל בריסקר עם 18 נקודות היה היחיד שתפקד בין הרעננים. כשגיל בני וסמי גיבנס (11 נקודות כ"א), היו השניים היחידים האחרים ברעננה שקלעו בספרות כפולות, מצד שני שניהם ביחד היו גם אחראים ל-11 מתוך 25 מהאיבודים של הקבוצה אתמול. בכל אופן אפשר לומר שאתמול לא היה הערב של רעננה. הקבוצה הפסידה בכל הרבעים ולא היוותה יריב של ממש לקבוצה הצפונית.

שאר הקלעים לרעננה: המילטון 9 נקודות, טסלר ונציה 7 כ"א, קררה 5, קוברה, מושקוביץ ולביא 4 כ"א. בשבוע הבא תתארח הקבוצה בעפולה במשחק מול הפועל עפולה (ג', 19:00, היכל הספורט העירוני בעפולה) הלפני האחרונה. ראוי לציין שכל יריבותיה מהתחתית של הקבוצה התחזקו בחודש האחרון ככה שהכל הולך להיות מאוד צמוד עד לסיום.