גיל בני. בוגרי המחלקה נותנים את הטון |  צילום: אריאל ימיני

כבר בתחילת העונה היה ברור שעירוני רעננה תנסוק או תתרסק השנה בהתאם ליכולותיהם של כשרונותיה הצעירים המקומיים. בינתיים החבר'ה הרעננים מספקים את הסחורה ובגדול. 

רעננה פגשה אמש (ג') את הפועל מגדל העמק מהמקום האחרון במשחק שהדגיש את פערי היכולות בין הצדדים כבר לאחר הרבע הראשון (12:24 לרעננה). עם סיום המחצית התוצאה הייתה כבר 27:56 לרעננה, וברק פלג התפנה להכניס את כל החבורה לעניינים.

סמי גיבנס הוביל את החבורה בכחול לבן עם 19 נקודות ו-8 ריבאונדים ב-22 דקות בלבד. גיל בני רשם 15 נקודות ו-5 ריבאונדים ב-16 דקות בלבד, כשגם ליאור קררה עם 13 נקודות ב-15 דקות בלבד, עושה את שלו מול מגדל העמק המתפרקת במשחק בו רעננה קולעת ב-69 אחוזים ל-2 וקולעים בה 6 שחקנים שונים מעל 8 נקודות. מנגד ג'ימי הול בלט עם 20 נקודות אצל הצפוניים שחסרו זר בצבע, והדבר הורגש.

בשבוע הבא (ג', 19:30, מטרווסט) תארח רעננה את אליצור קריית אתא מהמקום ה-5 כשניצחון מקומי יכול להקפיץ אותה במעלה הטבלה, הפסד ורעננה תמשיך להיות עמוק בתוך הדבוקה שתתחרה בסוף העונה על מקום בפלייאוף העליון.

יתר הקלעים לרעננה: דיאנג'לו המילטון 10 נקודות, גל טסלר ומיכאל מושקוביץ' 8 כ"א, מייקל בריסקר 7, אליק קוברה 3, רועי נציה ואופק בר שי 2 כ"א.