מכבי רעננה | צילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

אחרי ההפסד הביתי המרגיז בשבוע שעבר להפועל פתח תקווה, התארחה אמש (ב') מכבי רעננה באשדוד למשחק קשה מול האלופה. אשדוד החתימה לפני כשלושה שבועות את שי דורון, הישראלית הטובה בליגה ומאז לא ממש הסתכלה אחורה, כך שאף אחד לא הופתע מההפסד הרענני.

טריו הזרות כריסמה פן - אריאל אדוארדס - בריה גוס, בא לעבודה כרגיל כשכל השלוש מסיימות עם מעל 10 נקודות ו-6 ריבאונדים, והפער המשמעותי ביכולות של הקבוצות התבטא בפן הישראלי, בו לאשדוד יש יתרון מובהק על כל קבוצות הליגה. כבר לאחר מחצית אחת (27:38 לאשדוד) היה ברור שלקבוצה המקומית עדיפות ברורה על האורחות, ולמרות מחצית שנייה משופרת של רעננה, זה לא הספיק. 

בחמישי הקרוב תתארח רעננה ברמת חן המדורגת במקום ה-3, במשחק חשוב בו ניצחון או הפסד עשויים להשפיע מהותית על סיכוייה של הקבוצה לסיים בפלייאוף העליון ויתרון הביתיות בו. נכון לעכשיו, רעננה מדורגת במקום ה-4 עם 8 נצחונות לעומת 6 הפסדים, נקודה בלבד מעל לא.ס רמת השרון המדורגת במקום ה-6, כל זאת כשנותרו רק 4 מחזורים לסיום הליגה.

קלעו לרעננה: כריסמה פן (15 ריבאונדים) 23 נקודות, בריה גוס (6 ריבאונדים, 5 אסיסטים) 16 נקודות, אריאל אדוארדס (6 ריבאונדים ו-5 אסיסטים) 14, מורן ספיר 5, שיר תירוש 3 ויערה יצחקי 2.