אריאל אדוארדס. עונה נהדרת | צילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

הניצחון אמש (ב') של מכבי רעננה על הפועל ראשון לציון היה קשה יותר מכפי שהיה אפשר לתאר בטרם המשחק. הראשוניות המדורגות במקום האחרון בליגת העל לנשים גררו את הרענניות למשחק צמוד ואף הובילו בחלקים נרחבים של המשחק. אבל בסופו של דבר היו אלה מכבי רעננה ששוב הוכיחו שהעונה גן הווינריות מדבר אצלן שעות נוספות והקבוצה יצאה מאולם אביב עם עוד ניצחון 63:66, והתמקמות במקום ה-3 בטבלה (7 נצחונות ו-4 הפסדים).

אריאל אדוארדס עם 17 נקודות ו-11 ריבאונדים רשמה עוד משחק מעולה. לצידה הצטיינו בריה גוס עם 15 נקודות ו-9 ריבאונדים וקריסמה פן עם 14 נקודות ו-8 ריבאונדים.

שאר הקלעיות לרעננה: שיר תירוש 9 נקודות, יערה יצחקי (9 ריבאונדים, 5 אסיסטים) 6 ומורן ספיר עם 5. כמו כן שותפו: ליהי דורון ושלי סירקיס.

מאמן הקבוצה אמר לאחר המשחק: "הראנו אופי ואני מקווה שמפה נראה די.אן.איי של ווינרים, יום חמישי יש לנו את משחק העונה שלנו בהרצליה". הקבוצה תגיע כאמור ביום חמישי הקרוב לאולם היובל בהרצליה (19:00) למשחק מול המקומיות. שתי הקבוצות הבכירות של כדורסל הנשים בשרון מצאו עצמן בסכסוך במהלך הקיץ על שירותיה של השחקנית ליעד אורבך. אורבך עברה בסופה של בוררות ממכבי רעננה לבנות הרצליה בעבור 4,200 שקלים, והדבר הותיר משקעים בין המועדונים.