גיא לביא (מימין) | צילום: דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל

אחד המשחקים המשוגעים בשנים האחרונות הסתיים במטרווסט ביום שלישי האחרון בהפסד של עירוני רעננה 118:116 לאחר שתי ההארכות. הרעננים של המאמן ברק פלג צירפו בתחילת השבוע את דיאנג'לו המילטון (27, 2.03 מ') שהחליף את הפורוורד רודני וויליאמס ורשם תרומה משמעותית כבר במשחק האחרון עם 13 נקודות ו-8 ריבאונדים.

אבל הסיפור היה כאמור המשחק שנגמר אך ורק לאחר 50 דקות. הישראלים של רעננה נתנו משחק נהדר כשמייקל בריסקר וגיא לביא (10 אסיסטים) קולעים 21 נקודות כ"א, מיכאל מושקוביץ' במשחקו הטוב ביותר בקבוצה מוסיף 15 נקודות ו-9 ריבאונדים וגיל בני מוסיף 13 משלו.

ובכל זאת סל של ראשד מאדן מר"ג/גבעתיים שהיה גם השחקן הבולט במגרש (37 נקודות, 13 ריבאונדים) הכריע לבסוף את הסאגה הזו לאחר שתי ההארכות, כשלא פחות מ-8 שחקנים יוצאים בחמש עבירות מהמשחק (5 מהם מרעננה: גיבנס, בריסקר, גיל בני, גל טסלר ורועי נציה).

שאר הקולעים לרעננה: אלק קוברי 14 נקודות, סמי גיבנס 13 נקודות ו-11 ריבאונדים, טסלר 4, רועי נציה 1. אופק בר שי שיחק ולא קלע. 

הרעננים יסתפקו בהיותם חלק מהיסטוריה. בשבוע הבא תתארח רעננה באולם היובל בכפר סבא למשחק מול הפועל המקומית (ג', 19:30). נכון לעכשיו מדורגת הקבוצה במקום ה-9.