יעל אהרונוב (מימין) מנסה לעצור את שיר תירוש הרעננית | צילום: עודד קרני/מגד גוזני, מנהלת הליגהמכבי רעננה בכדורסל נשים הפסידה ביום שני האחרון בביתה לא.ס רמת השרון 63:58. הקבוצה של המאמן לירון שרף פתחה את המשחק עם 2:8 מהיר, אך מנגד הרמת השרוניות רצו 3:18 עד סוף הרבע הראשון (20:11). הקבוצה הרעננית נאלצה לרדוף אחרי הקבוצה האורחת לאורך כל המשחק, אך ללא הצלחה. 

במכבי רעננה בלטה כהרגלה כריסמה פן עם 16 נקודות ו-11 ריבאונדים ואריאל אדוארדס עם 12 נקודות ו-14 ריבאונדים. כשגם בריה גוס עם 13 ושיר תירוש עם 11 עושות את שלהן. עם זאת, זה פשוט לא היה מספיק.

יעל אהרונוב הוותיקה בלטה אצל האורחות עם 15 נקודות כששי קלי קולעת 16 נקודות ולוקחת 15 ריבאונדים, במשחק בו הקצב שיחק לטובתן של רמת השרון. 

תמר ברייטמן מגישה זר פרחים ללירז קניג שעזבה לרמה"ש | צילום: עודד קרני/מגד גוזני, מנהלת הליגה

לירון שרף מאמן הקבוצה, אמר לאחר המשחק: "פתחנו טוב. הלכנו אחורה. הם לקחו לנו הרבה ריבאונדים בהתקפה. לא היינו מספיק חדים בהגנה ובדברים הקטנים. צריך גם להוריד את הכובע בפני רמת השרון, הם באו מאוד מוכנים". 

לפני המשחק הגישה תמר ברייטמן, שחקנית קט סל ממכבי רעננה, זר פרחים ללירז קניג הרעננית שעברה מהקבוצה לרמת השרון בחודש שעבר. הקבוצה תשחק מחר בחולון במסגרת המחזור ה-9 מול מובילת הליגה אליצור חולון כשהיא מדורגת במקום ה-3, נקודה בלבד פחות מיריבתה.