גיא לביא (מימין) | צילום: דף הפייסבוק של איגוד הכדורסל

קאמבק גדול של הקבוצה הרעננית לקראת סיום המשחק, לאחר שכבר פיגרה ב-20 הפרש ברבע השלישי, לא הספיק והקבוצה ירדה מנוצחת. לכאורה נהנתה רעננה מכך שבאר שבע חסרה את מלך הסלים מהעונה שעברה, סטורם וורן, אלא שבצד הרענני הסנטר רודני וויליאמס התקשה לבוא לידי ביטוי (13 דקות ללא נקודות) כך שהפער קוזז. הדגש, אם כן, עבר אל שחקני החוץ וידם של המקומיים בקטגוריה זו הייתה אמש (ג') על העליונה.

רעננה סבלה מיום קליעות לא טוב, בעוד באר שבע עשתה את העבודה ועל אף שריצה רעננית לקראת הסיום צמצמה את הפער עד כדי 4 נקודות, היה ברור שזה לא הערב של הקבוצה השרונית. הקו האחורי הבאר שבעי בהובלת אנדל קומברבאץ', אור סולומון ועדי כהן סבג (השלושה קלעו 53 נקודות מתוך ה-74 של באר שבע) היה גדול על הרעננים שהיו נחותים מהמקומיים ברוב האספקטים במהלך המשחק.

גיא לביא בלט ברעננה עם 17 נקודות. שאר הקלעים לרעננה: סמי גיבנס 16 נקודות, גיל בני 11, ליאור קררה (5 ריבאונדים) 9, אלכס קוברי 3, מייקל בריסקר, גל טסלר ומושקוביץ' עם 2 כ"א.

הרבו לקלוע לבאר שבע: קומברבאץ' (11 ריבאונדים) 21 נקודות, אור סולומון (13 ריבאונדים) 17 נקודות, עדי כהן-סבן (7 אסיסטים) 15 נקודות, אוהד כהן ועמית גרשון 8 כ"א.  

במחזור הבא (החמישי) תארח עירוני רעננה במטרווסט את מכבי רחובות (19:30).