יובל זוסמן. חוזר לרעננה | צילום: עוז מועלם

אם יש דוגמא טובה לכך שחובבי כדורסל מרעננה לא צריכים לפספס את משחקי הקבוצה המקומית הרי שהיא מגולמת באיש שבתמונה, יובל זוסמן. כל מי שהואיל בטובו לכתת רגליו למטרווסט בעונה שעברה, לא הופתע מיכולתו הגבוהה של זוסמן במסגרת אליפות אירופה לעתודה שנערכה בקיץ. גם השתלבותו המהירה בסגל מכבי תל אביב אינה מפתיעה אף אחד מאלו שראו את משחקי הקבוצה של ברק פלג בעונה שעברה.

אבל חבר'ה. קיבלתם הזדמנות שניה. בקבוצה העונה משחקים כל כך הרבה שחקני בית בולטים, ובראשם מייקל בריסקר בשר מבשרה של רעננה שבעתיד המאוד קרוב צפוי אף הוא להשתלב ברמה הכי גבוהה של הכדורסל הישראלי. ככה שיש מספיק סיבות לקפוץ למטרווסט גם העונה.

עירוני רעננה, כזכור, ניצחה את גלבוע/גליל מליגת העל בדרך לשמינית הגמר. סביר להניח שברק פלג היה מעדיף קבוצה קצת יותר נוחה ממכבי תל אביב בסיבוב הנוכחי, אבל רצה הגורל וזוסמן וחבריו הצהובים צפויים להגיע למטרווסט בתאריך ה-24.11 (מידע על כרטיסים בהמשך). המשחק מול הצהובים יהווה בצירוף מקרים לא סביר שיחזור של גמר הפלייאוף משנת 2000/1999 בו כיכב בשורות רעננה לא אחר מאשר מארק בריסקר, אביו של מייקל. אז נכון, רעננה איננה פייבוריטית במשחק הנ"ל, אבל באמת ששווה לתפוס את המשחקים של הקבוצה המקומית בליגה הלאומית.

מייקל בריסקר עולה לסל | צילום ארכיון: אריאל ימיני

בינתיים, תפגוש ביום שלישי הקרוב (19:00) עירוני רעננה את הפועל באר שבע החזקה בחוץ. רעננה הפסידה בשבוע שעבר לקריית גת לאחר ההארכה, וגם המשחק הקרוב צפוי להיות לא פשוט. אבל אם יש משהו שהקבוצה הרעננית כל הזמן מזכירה לנו הוא שאסור להספיד אותה.