קריסמה פן. שוב איתנו | צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה בכדורסל נשים

מכבי רעננה פתחה את העונה בצורה מדהימה. נקודה. הקבוצה ששנה שעברה הגיעה מעמדת נחיתות לליגת העל בכדורסל נשים, הראתה ב-5 המחזורים הראשונים של העונה שהיא לא נופלת מאף קבוצה. די היה במשחק האחרון מול האלופה מכבי אשדוד (64:61), בו כמעט ניצחה רעננה כדי להבין שהעונה הקבוצה קפצה מדרגה בכל הנוגע למעמדה בליגה.

אלא שהיום (א') הגיעה בשורה מאכזבת במיוחד משורות המועדון. קריסמה פן, המניה הבטוחה של הקבוצה, שקבעה ממוצעים של 18.6 נקודות ו-13.6 ריבאונדים במשחקיה העונה החליטה לעזוב לליגה הדרום קוריאנית. 

כאמור, המעבר לליגה הקוריאנית צפוי להוות מקפצה אדירה לקריירה של פן, מאחר שליגה זו נחשבת לאחת הטובות בעולם. ובכל זאת, מצידה של רעננה מדובר במכה רצינית לשאיפותיה העונה. יש לציין שהמועדון לא עמד בדרכה של השחקנית שאמרה : "עברתי ברעננה תקופה טובה מבחינה מקצועית ואישית, וכל הצעה אחרת העונה שאינה מליגה בכירה כמו הליגה הקוריאנית הייתי דוחה. אני מאוד אוהבת את הקבוצה הזו".

יואב מזרחי, יו"ר המועדון, אמר: "מכבי רעננה היא חממה מקצועית ואיכותית שמטפחת ומשביחה שחקניות, מקומיות וזרות. העבודה שאחרי שתי עונות בקבוצה קריסמה מבוקשת בליגות הגבוהות בעולם, מהווה תעודת כבוד לקבוצה, לאגודה ולמאמן לירון שרף".