מכבי רעננה. פתחו ברגל ימין | צילום: מכבי רעננה

מכבי רעננה ממשיכה לעמוד במילתה. הכחולות-לבנות של רעננה הגיעו אתמול לראשון לציון למשחק מול הקבוצה המקומית וניצחו גם אותן. הקבוצה של לירון שרף פתחה את המשחק עם מבערים ועד סיום הרבע הראשון התוצאה הייתה כבר 15:27 לרענניות. עם זאת, המשחק התאזן אחרי הרבע השני, והרענניות נאלצו להלחם על כל נקודה ובסופו של דבר ניצחו 67:76.


אריאל אדוארדס עם משחק יוצא דופן של 34 נקודות ואחוזי קליעה משוגעים (15 מ-18 מהשדה, 2 מ-2 ל-3), הובילה את הרענניות בדרך לניצחון חוץ חשוב. כאריסמה פן מצידה, אף היא נתנה משחק מעולה עם 14 נקודות ו-18 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. כמו כן קלעו לרעננה: הקפטנית יערה יצחקי (4 אסיסטים) ובריה גוס (5 אסיסטים ו-7 ריבאונדים) 9 נקודות כ"א, שיר תירוש 8, שלי סירקיס 2. כמו כן שותפו ברעננה: ליהי דורון, לירז קניג, סהר דגן ושירה בן דוד.


אדוארדס המצטיינת אמרה עם סיום המשחק: "אני מאוד גאה בחברותיי לקבוצה, זה נצחון גדול בשבילנו. זהו נצחון החוץ הראשון שלנו. ככה שאני מאוד גאה בכולן, ואנחנו מתרגשות להשתפר עם כל משחק שעובר".

יו"ר הקבוצה, יואב מזרחי, אמר לאחר הניצחון: "אמרנו שנלחם ממשחק למשחק וזה מה שאנחנו עושים!". כבר ביום חמישי הקרוב יתקיים המחזור הבא של ליגת העל לנשים, כשרעננה תפגוש לדרבי שרוני פיקנטי את בנות הרצליה (19:00, אולם אביב בעיר).