שניר שוקר. הפועל רעננה תצא לדרך חדשה? | צילום: יובל חן

יש לו לשניר שוקר את הנטיה להיות במקום הנכון כשהפועל רעננה הכי צריכה אותו. הקפטן שנכנס בדקה ה-66 אמש בעכו במקומו של יובל טיטלמן, הספיק לבשל את שני השערים של הפועל רעננה במשחק בתוך 3 דקות (69', כארם ארשיד, 72' ג'ורדן פושה), ובעצם לגמור את המשחק.


הניצחון הזה בא אחרי 6 הפסדים רצופים ו-2 מאמנים מפוטרים, ומוציא את הקבוצה מהמקום האחרון בליגה (ממוקמת כרגע 13, נקודה מעל עכו, לה חסר משחק). במילים אחרות, סוף סוף אפשר לנשום קצת אוויר בקבוצה.


דני בונדר, מי שהוביל בעונה שעברה את קבוצת הנוער לזכיה בגביע המדינה, זכה לניצחון ראשון בקריירה כמאמן הקבוצה הבוגרת. עם זאת, בשבוע שעבר הודיעו באיגוד המאמנים שבונדר אינו יכול לשמש כמאמן הקבוצה מאחר שהוא אינו מחזיק בתעודת פרו. בפועל נרשם כי שלומי אדרעי הוא המאמן הראשי, למרות שברור לכולם שבונדר הוא המאמן. סביר להניח שהסאגה הזו רק התחילה, שכן בונדר מאוד מוערך ברעננה ובטח לאור הניצחון הראשון העונה, הקבוצה לא תזדרז למצוא לו מחליף.

בונדר. חילוף מנצח | צילום: אריאל ימיני


בינתיים הודיעו בקבוצה על החתמת קשר ברזילאי העונה לשם סידני דה פרייטאס פז'ס. פז'ס שחתם לתקופה של 3 שנים, שיחק בעבר בקבוצה בוטפוגו מהליגה הברזילאית.