מכבי רעננה. פתחו ברגל ימין | צילום: מכבי רעננה

במסיבת העיתונאים לפני פתיחת העונה הצהירו במכבי רעננה שהם שואפים לעונה טובה לפחות כמו זו הקודמת. לפי המחזור הראשון, הם ידעו על מה הם מדברים.

ביום שני האחרון פגשה הקבוצה את אליצור רמלה המתקמבקת. הקבוצה האורחת שנבנתה על חורבותיה של אליצור רמלה המפוארת, נתנה פייט לא רע ומתחה את הרענניות למשחק צמוד. עם זאת, הייתה זו הקבוצה המקומית שסיימה את המשחק כשידה על העליונה (64:68), והוכיחה שיש כדורסל נשים ברעננה.

המאמן לירון שרף השתמש ברוטציה מאוד קצרה במהלך המשחק, כשרק 7 שחקניות עולות על הפרקט. ההפרש הרענני כבר צמח ל-14 עם סיום הרבע השלישי (40:54), אבל רבע רביעי מעולה של האורחות עשה את שלו והפך את המשחק לצמוד. בריה גוס עם שתי זריקות עונשין מוצלחות, 12 שניות לסיום, סגרה את המשחק. יתכן ששרף יצטרף לשתף יותר שחקניות כדי למנוע עייפות, והישנות של סיומי משחק כאלה.

האורחות מרמלה נתנו פייט, אבל רעננה סגרה את הסיפור | צילום: מכבי רעננה

ובכל זאת, בקרב הקבוצה יש שביעות רצון גדולה מאוד מהפתיחה המוצלחת. הזרות, כריזמה פן עם 17 נקודות ו-9 ריבאונדים, בריה גוס עם 15 נקודות, 6 אסיסטים ו-6 ריבאונדים ואריאל אדוארדס עם 15 נקודות ו-13 ריבאונדים, עשו את שלהן. שלישיית המוסקטריות הזו ביחד עם שיר תירוש בת ה-18 הנפלאה מרעננה (13 נקודות), הולכת לדבר חזק העונה. מה שבטוח לבאים לאולם אביב במשחקים הבאים, מצפה הרבה רגעי כיף. יש כדורסל נשים ברעננה ושווה לשים לב אליו. 

המאמן לירון שרף אמר אחרי המשחק: "משחק ראשון מול רמלה, הם שמו הרבה כסף, אנחנו שמנו לב. אם לא נגיע שבוע הבא אותו הדבר, נכנס לבעיות".