אלופות השנתיים האחרונות בליגת העל לתיכונים, בנות תיכון אוסטרובסקי שמרו אחה"צ (חמישי) על מאזן מושלם בשלב הבתים אחרי שרשמו את ניצחונן השני, 55:65 בחוץ על שש שנתי קרית שרת חולון.

האורחות הגיעו למשחק אחרי הניצחון הגדול במחזור הראשון על בליך 42:80 , במטרה להנחיל לקרית שרת הפסד שני ברציפות.

הפתיחה הייתה של אוסטרובסקי, שסיימה את הרבע הראשון ביתרון שש נקודות – 14:20, כששלי סירקיס קולעת שמונה מתוך 16 הנקודות שקלעה במשחק כולו.

עוד משחק נהדר לכוכבת הצעירה. שלי סירקיס בדרך לסל. צילום: אריאל ימיני

הרבע השני היה כולו של המארחות, שעם משחק הגנה נהדר עצרו את הרענניות על 7 נקודות בלבד ולהפסקה ירדה חולון ביתרון נקודה- 27:28.

הרבע השלישי היה הצגה של שחקנית אחת – נעה גבעון מרעננה, שקלעה 11 נקודות והחזירה את היתרון לאורחות – 41:44 כשעלו הקבוצות לרבע האחרון.

בתחילת הרבע חולון עוד השוותה ל- 46:46, אבל ריצת 3:12 של רעננה, שקבעה יתרון שיא 53:65 סגרה את הסיפור ובסיום ניצחון נוסף לאלופות.

קלעו לאוסטרובסקי: שירה עתיר ( 7 ריב', 5 אס'), שלי סירקיס (6 ריב', 3 חט') ונועה גבעון 16 כ"א, גל כהן פלר 7 (5 ריב'), רוני חגי 6, אביב יופה ואריאל ביטלמן 2 כ"א. כן שותפו: יובל יעקבי, עמית כהן (3 אס'), עומר לב ושירה לוינדר (2 אס').

בעקבות הניצחון נדבקו בנות אוסטרובסקי לגימנסיה הריאלית, ששמרה אף היא על מאזן מושלם אחרי שהביסה בחוץ את "רוטברג" רמת השרון 42:80.

במחזור הבא, שייערך אחרי חופשת סוכות (18/10) ייערך הקרב על הפיסגה, כשהגימנסיה הריאלית תארח את אוסטרובסקי בשחזור הגמר מהשנתיים האחרונות. ברעננה ישמחו לשחזור התוצאות משני הגמרים בהם ניצחה.