רק 100 מיליון והוא שלכם | צילום: באדיבות "אורי טל נכסים"

באמת שלא חסרים יתרונות לווילה שתובא להלן ואשר מוצעת למכירה. אבל מעל הכל, היא משלנו. הרצליינית מכף רגל ועד ראש. ובעבור סכום צנוע של 100 מיליון שקלים, היא גם יכולה להיות שלכם. הנה שבע סיבות מאוד מוצלחות לפתוח את הארנק ולשלם מחיר שעבור רובנו הוא פשוט בלתי נתפס.

7. ים - הווילה ממוקמת מרחק מטרים ספורים בלבד מחוף הים. אם לא די לכם, אז מהקומה השנייה שלה היא צופה על הים. סיבה טובה לנטוש את קו 29 ולהתקדם לקו החוף. 

6. הכל כלול - חדר קולנוע, סאונה, חדר כושר, בריכה. הווילה מכילה את כל מה שאתם צריכים ויותר מזה. עובדה שתקשה על הצורך עליכם לצאת מהבית בבוקר.

המסיבה הכי מוצלחת בעיר. חדר הקולנוע | צילום: באדיבות "אורי טל נכסים"

5. המסיבה הכי טובה באיזור - עם 10 חדרים (כולם סוויטות), וגג ענק שמיועד למסיבות עם רקע הים, קשה שלא להפוך למסמר חברתי עם הבית הזה.

4. 800 מ"ר בנוי שנפרשים על פני 1.75 דונם עם כניסה מפוארת שמזכירה את הגנים הבהאיים. בנוסף, יש 2 יחידות מגורים במקום המיועדות לצוות האחזקה. עדיין לא השתכנעתם?

3. נעים בקיץ, נעים בחורף. מכירים את זה שקר לכם בכפות הרגליים בחורף? אל דאגה. במיוחד בשביל זה הבית כולו מרושת בחימום תת ריצפתי. מיותר לציין שיש לו גם מיזוג מרכזי ושתי חניות פרטיות שאף הן ממוזגות. 

כל הרהיטים נוצרו בחו"ל על פי הזמנה מיוחדת | צילום: באדיבות "אורי טל נכסים"

2. זהב ועבודת יד. כל עיטורי הזהב בנכס נוצקו מזהב טהור כשגולת הכותרת היא אמבטיה בצורת נעל עקב שעשויה מזהב טהור. כל רהיטי הנגרות יוצרו בחו"ל לפי הזמנה מיוחדת, כשחלק מהריהוט נוצר במיוחד על ידי אמנים מחו"ל אך ורק עבור הבית הזה. מכשירי החשמל מגיעים ממיטב היצרנים בעולם. 

אמבטייה בצורת עקב העשויה מזהב טהור | צילום: באדיבות "אורי טל נכסים"

1. ורסאצ'ה. מה ששמעתם. הבית נבנה במיוחד על ידי בית האופנה היוקרתי ורסאצ'ה.  

הבית עוצב במיוחד על ידי בית האופנה ורסאצ'ה | צילום: באדיבות "אורי טל נכסים"

הכתבה נעשתה בשיתוף עם "אורי טל נכסים", משרד תיווך נדל"ן בהרצליה פיתוח.