אם הגעתם לאחרונה ברכב לביקור בקניון 'מרכז שרונה', הנמצא בתחומי כפר סבא, ודאי גיליתם שאתם נדרשים לשלם עבור כל שעת חנייה מחיר לא נמוך של 60 שקלים, מחיר שגבוה באופן יחסי מרוב החניונים באיזור. כעת יש מי שדורש מראש עיריית כפר סבא לפעול להורדת המחיר.

"מחיר מופקע". צילום: פרטי

תושבים מרעננה וכן נציגי ציבור דורשים מעיריית כפר סבא לטפל בנושא: "מדובר במרכז שבתוכו נמצאים משרדי ממשלה מאוד חיוניים עבורנו. אנו לא מסכימים לעושק כזה".

גם חבר מועצת עיריית הוד השרון, יגאל שמעון, פנה השבוע לראש עיריית כפר סבא, רפי סער, בבקשה לטפל בעלות החנייה הגבוהה."מחיר זה שנגבה בפועל מתושבים רבים מכפר סבא, רעננה והסביבה פוגע בשירות שניתן לציבור המגיע למשרדי הממשלה הממוקמים במתחם (מס הכנסה, שירות התעסוקה ועוד..) וכל זה נעשה בשטחה המוניציפלי של העירייה בראשותך", כתב שמעון.

עוד הוסיף חבר המועצה וכתב: "מחובתך הציבורית לדאוג לתושבי כפר סבא והסביבה ולדרוש וכן לחייב את הנהלת הקניון לחזור ולגבות תעריף על פי המקובל ובמידת הצורך, בסמכותך לבטל את רישיונות העסקים שניתנו לעסקים במקום, וזאת לאור הפקעת מחירי החניה במקום. אין לי ספק שהקניון אינו עומד בדרישות המינימליות במתן חניות ציבוריות לכלל הציבור ולא רק לעשירים". 

מעיריית כפר סבא נמסר: "מכתבו של חבר מועצת העיר הוד השרון טרם התקבל בעירייה. ללא קשר למכתבו של יגאל שמעון, ידידו של ראש העיר רפי סער, פנה ראש העיר לבעלי המתחם, בדרישה להוריד את מחירי החניון. בעלי המתחם הסכים לבחון את הנושא".