לי-שי אטלי בת החמש התרגשה מאוד לקראת מסיבת יום ההולדת שלה, אך ציפתה לה אכזבה גדולה כשרק חמישה מתוך 30 ילדי הגן הגיעו לחגוג איתה. אמה, שרון אטלי, פרסמה בפייסבוק פוסט נוגע ללב שבו סיפרה על המסיבה העצובה וכינתה אותה "הקיץ של אביה מודל 2019".

צילום: פרטי

גולשים בקבוצת הפייסבוק Mom&Kids Style בה חברה אטלי, החליטו להתגייס ולערוך ללי-שי מסיבת יום הולדת חוזרת. ביום שישי האחרון הגיעו מאות אורחים לחגוג איתה, ביניהם גם יובל המבולבל וראש העירייה חיים ברוידא. 

שרון אטלי, כתבה בסיום ההפקה המושקעת: "אני כותבת, עמוסת רגשות ועם, עד אין סוף הכרת תודה והערכה לקבוצה המדהימה שהראתה לי שיש גם חמלה, רצון לעזור, אהבה שלא תלויה בדבר,עשייה והכי חשוב קבלת ואהבת מי שלא כמוך. זו הייתה הפקה מטורפת שלא נראתה ולא תשכח בהיסטוריה. והכל בשביל נפש של ילדה קטנה שהעולם דאג להראות לה את הכיעור בהתגלמותו ואז כבמטה קסמים העולם שלה נהפך לורוד, אוהב, מכיל, מקבל וקסום. 

"מה בעצם אני מנסה להגיד? תודה היא מילה, שמתגמדת למה שהיה: שולחן מתוקים בשפע, עמדות יצירה, קליעת צמות, איפור וציורי פנים, זרים מפרחי משי, הפעלות לילדים, בלונים, אומני ילדים והמלך שלנו יובל המבולבל ואפילו וראש עיריית רעננה בכבודו ובעצמו וכן חברים שגם לא את כולם אנחנו מכירים שהגיעו בשביל לשמח לב אחד קטנטן שהיה עצוב. 

"הורים יקרים אני כותבת מהנשמה שלי שלפני שבועיים נקרעה לגזרים. תאמינו לי קשה להרגיש ולחיות עם זה ובמיוחד להכיל את הנפש של הקטנטנים שלנו. כשיש יום הולדת תגיעו היום זה ילד מהגן/מהכיתה מחר זה יהיה הילד שלכם".