פיצה מאסטרו ברעננה | צילום: חן זמיר

קשה לטעות עם פיצה. היא אהובה על ידי גדולים וקטנים כאחד, יכולה להיות יוקרתית ומושקעת או עממית ומשביעה. בקיצור, המכנה המשותף הקולינרי הרחב ביותר. גם ברעננה שמונה בסך הכל 80 אלף תושבים פועלות לא פחות מ-12 פיצריות, הוכחה ברורה לפופולאריות של המאכל. במשאל הפיצות הגדול שערך מיינט רעננה בשבועות האחרונים, הצביעו 580 תושבים. על פי התוצאות, נראה שמעל לטעם, למחיר היה פקטור לא פחות חשוב בבחירה הסופית. ונעבור לתוצאות:

במקום הראשון "פיצה מאסטרו" מרחוב לוי אשכול, שזכתה ב- 29.7% מהקולות. ענבל, תושבת העיר מזה 17 שנה, מספרת מדוע בחרה בה: "זאת הפיצה שאני הכי אוהבת, גם בגלל הטעם שלה וגם בגלל המחיר, 20 שקלים למגש. לא מפתיע אותי שהיא זכתה במקום הראשון, אני מכירה הרבה אנשים בעיר שמזמינים ממנה כל הזמן".

פיצה שעורה ברעננה | צילום: חן זמיר

את המקום השני עם 17.8% מהקולות, גרפה "פיצה שעורה" מרחוב גאולה 18, קרית שרת. בעלי הפיצה, דניאל גימאני, מספר כי הפיצה הוקמה לפני 6 שנים, ממש כשהשתחרר מהצבא.

למה אתה חושב שהקהל הרענני בחר בכם למקום השני?

"התפריט בפיצה מגוון. הפיצות שלנו מגיעות בכל מיני גדלים ותוספות שונות, ואנחנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ללא פשרות. 

בנוסף, יש לנו לחם שום בתוצרת עצמית, סלטים, פסטות, זיוה תוצרת עצמית ועוד. הסוד זה השירות, אחידות בבצק הטרי יום יום, גבינות איכותיות והרוטב שאנחנו מכינים עם מתכון בייתי. אנחנו תמיד משתדלים לתת את המוצר הכי טוב והשירות האישי הכי טוב שיש.

תודה רבה לכל מי שבחר בנו, חיממתם לנו את הלב.

ומהמקום השלישי ומטה, אלו הנתונים שקבעו הרעננים (משאל אינטרנטי לא מייצג):

פאצו - היצירה (7.6%)

פיצה דומינו - היובל (7.3%)

פיצה פצץ - אחוזה (6.1%)

פיצה פומפדור - מוצקין (5.1%)

פיצה דומינוס - אחוזה (4.9%)

פיצה מילאנו - בן גוריון (4.8%)

פיצה האט - אחוזה (4.8%)

פיצה גרין, אחוזה (4.2%)

פיצה טוטי - אחוזה (4.2%)

אמריקן פיצה - אחוזה (3.6%)