צילום אילוסטרציה: Pixabay

25.9 - רעננה על גלגלים. החל מהשעה 8:30 יתקיים הפנינג רכיבה לכל המשפחה בעלות של 30 שקלים. התכנסות בחניון מגרשי הכדורגל בלב הפארק. בשטח ההתכנסות יתקיימו פעילויות מיוחדות לילדים ולמשפחות: מופעים ואטרקציות, מתחם אופניים מוזרים, מופע להטוטנות ועוד. ניתן לרכוב ב-3 מסלולי רכיבה לכל המשפחה ולמתקדמים: 4.3 ק"מ, 7.5 ק"מ או 11.5 ק"מ. ניתן לשכור אופניים במקום, אסורה ההשתתפות עם אופניים חשמליים. ללא חבישת קסדה לא ניתן להשתתף באירוע.

25.9 – ההצגה "דירה להשכיר". עיבוד מוסיקלי מרהיב לסיפורה הידוע של לאה גולדברג, הסיפור על דיירי מגדל המבקשים למצוא דייר חדש לבניין במקום מר עכבר שעזב. ההצגה על יחסי שכנות טובה, עזרה לזולת וחברות אמת. בהמחזתו ובבימויו של רונן גולדפרב ובהשתתפות חמישה שחקנים. לגילאי 3-9. משך ההצגה כשעה החל מהשעה 11:00 בהיכל התרבות יד לבנים ברעננה, בעלות של 60 שקלים במכירה מוקדמת.

25-27.9 – פסטיבל כותרים. פעילות לילדים בקניון רננים בין השעות: 11:00-14:00, 16:00-19:00 עם כל הספרים האהובים על הילדים: תירס חם, מעשה בחמישה בלונים, האריה שאהב תות, דירה להשכיר והבית של יעל בחגיגת ספרים מיוחדת. בנוסף תתקיים הפעלת בלונים, שעות סיפור, סדנאות מגוונות ועמדות צילום מרהיבות. הפעילות בחינם ותתקיים ברחבת השופרסל בקניון.

26.9 - מועדון האימהות של קניון רננים (פעילות קבועה במתחם פעלטון בקומה 2, כניסה מערבית).  בכל יום רביעי בין השעות 11:45-11:00 מתקיימת פעילות התפתחותית לתינוקות לגילאי לידה עד שישה חודשים עם יעל בורנשטיין. הפעילות בחינם אך לא תתקיים בערבי חג.

27.9 – ההצגה "הדייג ודג הזהב". עיבוד חדש מוסיקלי ותיאטרלי לאגדה הנודעת של האחים גרים, סיפורם של זוג דייגים עניים שהיו שמחים בחלקם עד אשר דג זהב עולה בחכתו של הדייג ומבטיח למלא אחר כל אחר כל משאלה שלו תמורת שחרורו. מחזה ובימוי: רונן גולדפרב. לגילאי גן וכיתות א'-ג'. משך ההצגה כשעה החל מהשעה 11:00 בהיכל התרבות יד לבנים ברעננה, בעלות של 60 שקלים במכירה מוקדמת.

מיינט רעננה מאחל חג סוכות שמח לכל תושבי האזור!