הכסף כנראה עשה את שלו, וסודהסטרים החליטו לעלות ברמה ולהתקדם לכפר סבא. הבוקר (ה') פירסם נמרוד בוסו מ-"כלכליסט" כי החברה תשכור 4,500 מ"ר לתקופה של 20 שנה בקומפלקס O-tech המוקם על ידי חברת אושירה.

מתחם O-TECH. הבעת אמון בכפר סבא | צילום: יח"צ אושירה

העברת המטה של החברה, מהווה הבעת אמון גדולה של החברה באיזור בכלל ובכפר סבא בפרט. הדבר נובע בין השאר בשל מיקומו האופטימלי של מתחם האושילנד לצד כביש 6 ובקצהו של כביש 531 (מספר דקות נסיעה בלבד מאיילון).

מתחם ה-O-TECH בו "תתגורר" סודהסטרים מוקם על ידי חברת אושירה, זרוע הנדל"ן של קבוצת SK GROUP שבבעלות איש העסקים סמי קצב. המתחם מיועד לחברות בתחומי ההייטק, ביוטק וחברות בינלאומיות וכולל 3 מבנים, בשטח כולל של כ- 52,000 מ"ר. הוא ממוקם בכניסה לרחוב עתיר ידע בסמוך למתחם האושילנד.

שוויו הכללי של פרויקט ה-O-TECH הינו כ-600 מיליון שקלים. חלקו הראשון צפוי להיות מאוכלס כבר ביולי 2019, כשכלל בנייתו תסתיים עד 2021. הפרויקט מתוכנן לשרת בצורה המיטבית את החברות היושבות בו. כמו כן צפוי לקום גם פארק ירוק נרחב בשטח של כ- 5,000 מ"ר לרווחת העובדים.

גלית צוקר, סמנכ"לית משאבי האנוש הגלובלית של סודהסטרים: "לאחר 13 שנים במטה החברה הנוכחי הממוקם באיירפורט סיטי, החלטנו להעביר את מטה החברה לקומפלקס שתואם יותר את הצרכים הנוכחיים ותומך בצמיחה העסקית שאנו חווים. אנו שמחים שנוכל להמשיך להעניק לעובדי החברה סביבת עבודה מודרנית, מרווחת ושמחה".

גם היא תבוא? סקרלט ג'והנסון פרזנטורית סודהסטרים בעבר | צילום: אי.פי.איי

אביב כהן, מנכ"ל חב' "אושירה" הוסיף: "פרויקט O-Tech הינו מתחם חדשני וחלק מקמפוס גדול המאפשר לשוכרים סביבת עבודה נוחה ונעימה המשלבת משרדים יוקרתיים ומשוכללים לצד סביבה ירוקה פסטורלית וממוקם בסמיכות למתחם אושילנד: קומפלקס קניות,בילוי, תרבות בנגישות מיוחדת ויוצאת דופן".