לראות את העיר מלמעלה. Rooftop Bar | צילום: מקס מורון

בואו נודה באמת: סוגיית מקומות הבילוי לצעירים היא נקודת התורפה הגדולה של העיר רעננה. העיר הירוקה מאופיינת ביותר פארקים ירוקים והפעלות לפעוטות ופחות היצע לחיי לילה ומסורת של מסעדנות מפוארת. דווקא בגלל זה, הבשורה על הקמת בר חדש, הלהיטה את הרוחות של צעירי העיר, ולא רק.

הבר החדש - Rooftop Bar, נפתח בימים האחרונים על גג מלון "פרימה מילניום" הממוקם ברחוב התדהר 2. למרות שהבר הוא בבעלות המלון, הוא פתוח לציבור הרחב.

מנהל המקום, גיל עמרם, מסביר על ההחלטה לפתוח את הבר באזור התעשייה: "הבר נועד לשרת קודם כל את אורחי המלון. לצערנו רעננה היא לא עיר עם מגוון בילויים רחב ושמנו לב שיש דרישה מהאורחים העסקיים שלנו למקום בילוי שאפשר יהיה לצאת אליו ולבלות בו כמו שהם רגילים, אז החלטנו להיענות לאתגר ולפתוח את המקום על גג המלון".

מבלים, אבל רק עד חצות | צילום: גיל עמרם

מה מציע המקום?

הבר מציע טרקלין ומרפסת בגודל 200 מ"ר, עם בריזה ונוף לכיוון מערב העיר. מלבד השקיעות במרפסת והמוזיקה, בעלי המקום עורכים מידי פעם ערבים עם הרכבים מוזיקליים, ערבי דיג'יי ועוד.   

מה טווח המחירים בתפריט?

המחירים ממוצעים לאזור. מחירי אלכוהול נעים בין 25-50 שקלים, ומחירי המנות נעים בין 35-80 שקלים. כך לדוגמה, כוס למברוסקו עולה 30 שקלים, פיג' 32, על ג'יימסון תשלמו 37 ועל ג'ק דניאלס 42. תוספת שתייה קלה - 8 שקלים בלבד.

מתי אפשר להגיע?

לאכזבת חלק מהבליינים ולשמחת שומרי המסורת, הבר הינו כשר וסגור בשבת. כמו כן, שעות הפתיחה מצומצמות: ראשון עד חמישי, בין השעות 18:00-24:00 ובימי שבת בין השעות 20:00-24:00.

צילום: מקס מורון