צילום אילוסטרציה: Pixabay

מה באמת קורה בשתי האטרקציות הפופולאריות, הסקייטפארק והספורטק? תיק שנידון בימים אלה בבית משפט השלום בכפר סבא, עשוי לגרום להורים בעיר לחשוב פעמיים.

בן 20 הורשע לאחרונה במסגרת עסקת טיעון בשלושה סעיפים של סחר והחזקת סמים. זאת לאחר שלפני כשנה (25.6.17) נמצאו בחדרו סמים ושני משקלים דיגיטאליים שהוחזקו בשש צנצנות שונות. המשקל הכולל של הסם - 186 גרם נטו, כמות הנחשבת שלא לצריכה עצמית.

על פי כתב האישום, הצעיר מכר משנת 2016 קנאביס בסקייטפארק, בספורטק, ברחוב וייצמן וברחוב וילנסקי לאנשים שונים. במהלך המשפט הוגש כתב אישום מתוקן והנאשם הודה במיוחס לו.

השופטת מרב גרינברג, קיבלה את הסדר הטיעון בין הצדדים והרשיעה את הצעיר בהחזקת סם שלא לצריכה עצמית, החזקת כלים להכנת סם שלא לצריכה עצמית ובייצוא, ייבוא, מסחר והספקת סמים מסוכנים. כמו כן הוחלט כי שירות המבחן יגיש תסקיר בעניינו של הנאשם. בימים אלה צפוי התיק להגיע לסיומו, עם קבלת גזר הדין של הנאשם.

אמש (שני) חשפה המשטרה כי התקיימה גם רשת סמים בתיכון באחת הערים השכנות. המשטרה עצרה ארבעה תלמידים. מחומר החקירה עולה כי במהלך השנה האחרונה, ואף קודם לכן, נהגו החשודים לספק סמים ולהשתמש בסמים מסוג חשיש ומריחואנה, כולל במהלך שעות הלימודים ובשטח בית הספר.