משטרת כפר סבא הוציאה ביום חמישי לפני כשבוע וחצי צו סגירה למועדון לילה ברעננה, לאחר שלטענתה התגלו ליקויי בטיחות במקום ואף היה חשש לחיי אדם. למרות צו הסגירה, החליט בעל המקום לפתוח אותו, אך שוטר שעבר במקום במקרה והבחין בנעשה הורה לסוגרו. במקביל, זומן בעל המועדון לחקירה.

עוד ב-mynet:
פרץ לתחנת המשטרה וגנב אופנוע שהוחרם ממנו
המצילים סיכמו עם העירייה: הולכים הביתה בחמש
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

לפני שבועיים נערכה במקום ביקורת, בה התברר כי חלק מהמאבטחים במקום עובדים ללא תעודות ועמדת בר שהוצבה ללא אישור קצין בטיחות. לבעל המועדון הוצא צו סגירה ל-10 ימים לצורך תיקון הליקויים, אך מספר שעות לאחר מכן, המקום נפתח שוב. המבלים שהיו במקום נתבקשו לעוזבו באופן מיידי על ידי השוטרים, שהפסיקו את המוזיקה וסגרו את המקום.

בעקבות האירוע נפתחה חקירה וכעת בודקים במשטרה את האפשרות להאריך את משך צו הסגירה. במשטרה מוסרים כי הם רואים בחומרה את האירוע, שכן המקום נסגר בשל ליקויים חמורים בפעילותו שיש בהם כדי לסכן את שלומם של הצעירים המגיעים לבלות ואינם מודעים לסכנות.

בעל המקום מסביר מנגד, כי לא ניתן לו זמן לתיקון הליקויים וכי במשטרה טענו כי חרג מכמות המבלים המותרת, למרות שלא כך היה. "עושים לי עוול", הוא אומר. "מדובר בליקויים קלים, לא כאלו שמסכנים חיי אדם. אני בחור צעיר שרוצה להצליח, וקיבלתי כל מה שאני צריך כדי לפתוח עסק חוקי."לצערי הרב, מחוסר ניסיון ואולי מחוסר ידע, לא הנחתי שאני לא יכול לפתוח את המקום. כבר באותו היום שביקשו ממני להשיג את האישורים הנדרשים, עשיתי
זאת. המשטרה הגיעה כבר באותו הערב לסגור את המקום. לא נתנו לי זמן חסד. הם רוצים להמשיך בצו הסגירה רק בגלל שלא עמדתי בלוח הזמנים שהציבו לי ופתחתי את המועדון.

"לא חשבתי שאני צריך לסגור את המקום בגלל אותם ליקויים. שכרתי מאבטחים דרך חברת האבטחה, כאלו שמצויים עוד בקורס ומסיימים אותו בקרוב. האחריות, וזה גיליתי מאוחר יותר, הייתה שלי לבדוק האם יש בידיהם תעודות. תנו לי להמשיך לעבוד".