לפני כשבועיים נפתח מחדש מועדון ה"שש" ברעננה לאחר חודש שהיה סגור. המועדון נסגר לפני כחודש וחצי, עקב הקטטה האלימה שהתקיימה מחוצה לו, במהלכה נרצח החייל יפתח גריידי ז"ל מגבעתיים. בינתיים, במהלך הזמן שחלף, הגישה המשטרה כתבי אישום נגד המעורבים בפרשה, בן גניש מרעננה שהואשם ברצח, מני דבוש, בן דודו של גניש, המואשם כי סייע לו, ושני חבריהם, שי קלדרון ונאשם נוסף ששמו אסור לפרסום, כולם תושבי רעננה.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

מועדון ה"שש", בו בילו לא מעט מצעירי העיר, נראה היום הרבה פחות שוקק חיים מבעבר. בכניסה למקום הוצב השבוע מאבטח אחד בלבד ולא נראה כי האבטחה במקום תוגברה בעקבות המקרה.אביב קידר (21), תושב רעננה הנוהג לבלות במועדון, מספר כי התחושה והאווירה במקום השתנתה מאז הרצח, אך הוא עוד מקווה כי תחזור לקדמותה.
"ביליתי הרבה במועדון לפני שקרה הרצח ואני ממשיך לבלות בו גם עכשיו כשהוא נפתח מחדש", הוא אומר. "יצא לי כבר להיות במקום מספר פעמים אחרי הפתיחה המחודשת ואני יכול להגיד שהמקום לא מלא כמו שהיה בעבר, אך לדעתי זאת תקופה שתחלוף".

יש לציין כי חלק מעובדי המקום, סירבו לאפשר לכתבת העיתון לשוחח עם מבלים, ברגע שגילו כי היא מבקשת לשמוע מהם על תחושותיהם.

"אנחנו עדיין מתקשים לעכל את מה שאירע ומחשבותינו ותפילותינו עם המשפחה והחברים", אומר איתי נגלר אחד מבעלי המועדון.

"צוות העובדים, הלקוחות וכל משפחת 'שש' עברו גם הם טראומה לא פשוטה בעצמם וכולנו לקחנו פסק זמן, בשביל להתמודד עם האירוע הטראומתי. בימים האחרונים חזרנו לפעול במתכונת מצומצמת מתוך כוונה לנסות אט אט לחזור לשגרה".