מנויים בקאנטרי קלאב רעננה החליטו להחרים את מופע הקיץ הקרוב, בשל החלטת הנהלת המקום שהזמר אריאל זילבר ייקח בו חלק.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

עקיבא דותן, אחד המנויים הוותיקים במקום קרא למנהל הקאנטרי, אברהם יחזקאל, לחזור בו מהחלטתו לזמן את זילבר למופע. "אני מנוי בקאנטרי קלאב רעננה מאז 1990", כותב דותן. "יש בי עצב רב לאור העובדה שהחלטת להזמין את הזמר והיוצר אריאל זילבר להופיע במסיבת הקיץ השנתית של הקאנטרי קלאב, שתתקיים ביום הארבעה עשר ביוני 2014".דותן אף מציין במכתבו, שלמרות שאינו אדם פוליטי ולא מעוניין להיכנס לנושא פוליטי, הוא סבור שהזמנתו של זילבר להופעה בפני מנויי הקאנטרי היא בלתי נסבלת ומעוררת קבס. "כידוע לך, זילבר היה מבין התומכים בשחרורו של הרוצח האכזר, יגאל עמיר, שביצע את רצח רבין ז"ל. איני יכול להיות שותף להופעה שבה זמר ואמן מביע את רצונו לראות רוצח שפל מחוץ לכותלי הכלא. איני רוצה שכספי הפרטי ושל רעייתי וילדיי יילך לכיסו של אדם כמו אריאל זילבר".

בתגובה למכתב, השיב יחזקאל לדותן: "כמי שמנוי בקאנטרי מאז 1990 אני סמוך ובטוח שנתת דעתך לכך שלאורך כל הדרך מנעתי באופן מוחלט עירוב פוליטיקה ו/או עמדות /דעות סקטוריאליות בחיי הקאנטרי. לאורך השנים כיבדו אותנו בנוכחותם אנשי ציבור/אקדמיה/אמנים מכל רחבי הקשת, ביניהם פרופ' ישעיהו ליבוביץ' ז"ל, עזר ויצמן ז"ל, שמעון פרס שייבדל לחיים ארוכים, שגריר מצרים דאז בישראל ואמנים רבים ומגוונים, והכל תוך הקפדה שפגישתם עם מנויי הקאנטרי תהיה עניינית בתחומי עיסוקם/התמחותם האישית ולא במה לדעות אישיות. הזמנתו של אריאל זילבר נעשתה על רקע מקצועי אמנותי בלבד ואין לה קשר לאישיותו או עמדותיו של האמן".

יש לציין כי פרט לדותן מנויים נוספים הביעו תרעומת על השתתפותו של זילבר במופע הסיום. "אני מנוי בקאנטרי קלאב רעננה כבר 15 שנה ונוהג ללכת לכל אירועי סיום הקיץ", אומר מנוי נוסף, "השנה אין בכוונתי להגיע. אני לא מוכן להיות נוכח באירוע שהזמר אריאל זילבר ייקח בו חלק. אני לא מוכן לתת מכספי עבור אמן שמבחינתי אין לו זכות להופיע בפני כל העם".

הנהלת הקאנטרי קלאב סירבה להגיב.

אמרגנו של הזמר אריאל זילבר סירב להגיב.