ריב בין שני חיילים תושבי כפר סבא שהידרדר למהלומות אגרוף מחוץ למועדון הביליארד "לינקולן" ברעננה, הגיע בתחילת השבוע לבית משפט השלום בכפר סבא, כאשר ש' , בן 21 מכפר סבא, תבע את חברו בסך שך 2.5 מיליון שקל, בגין תקיפה שהובילה לשבירת אפו.

עוד ב-mynet:
תלונה: נהג "העניש" ילדים בני 10 והוריד אותם באמצע הנסיעה
מי השליך רימון לעבר ביתו של פקח עירייה?
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

על פי כתב התביעה, שהוגשה באמצעות עורכות הדין דיקלה ברנס, ויוכי בן-חמו תורתי, עולה כי ביום שלישי ה-8 באוקטובר, הגיעו השניים בנפרד למועדון ובסביבות השעה 23:00 פנה הנתבע ב' לחברו וביקש ממנו לצאת מהמועדון ביחד בכדי לדבר.

על פי כתב התביעה, במהלך השיחה ביניהם טען הנתבע כי ש' מרכל עליו מאחורי גבו וש' טען כי מדובר בהבלים ולמשמע תגובתו, תפס הנתבע את התובע והכה בפניו באגרופו. כתוצאה מהמכה נקרע חלק מעור אפו של ש', ככל הנראה מטבעת גדולה אותה ענד התוקף על אחת מאצבעותיו, והוא החל לדמם.רק בבוקר שלמחרת, כאשר נוספו לכאבים באפו שנשבר, סחרחורות הגיע ש' לבית החולים "מאיר" בכפר סבא, שם אובחנו אצלו זעזוע מוח, חשד לשבר באפו ושטפי דם מתחת לשתי העיניים.

לדבריו, הוא נאלץ לשוב לבית החולים לבדיקות נוספות לאחר כשבוע וגם בימים אלו, כחודשיים לאחר התקיפה הוא עדיין סובל מסחרחורות. עוד נטען בכתב התביעה, כי במהלך היממה שלאחר התקרית איים הנתבע על התובע באלימות גופנית נוספת אם יפנה למשטרה, באמצעות שיחות טלפון ומסרוני טקסט.

"לתובע מגיע פיצוי מהנתבע הן בגין עוולת התקיפה והן בגין האיומים, שלמצער עולים כדי עוולת רשלנות", נכתב בתביעה. "אין להסתפק בפיצוי רגיל על הנזק שנגרם, אלא יש לחייב את הנתבע גם בפיצויים עונשים וגם בפיצויים מוגברים".

ש' מספר כי היה מופתע מהמהלך האלים שנקט מי שהיה מכרו וכי הוא אינו מעוניין להשלים עימו מחוץ לכותלי בית המשפט.

"אני סובל מצלקת לכל החיים בפנים והוא צריך לשלם על זה", הוא אומר. "כאשר יצאתי עימו מהמועדון ידעתי שהוא מתכוון לתקוף אותי, ראו עליו שהוא רוצה להרביץ, כי הוא חשב שסכסכתי בינו לבין חברים שלו וריכלתי עליו. לא רציתי להחזיר לו כי הבנתי שאם אגרר למהלומות זה רק יסבך אותי, הוא לקח אותי למקום שאף אחד אחר לא יראה אותנו ושם הכה בי, לאחר ששאל שוב ושוב למה אני מרכל עליו. אמרתי לו שזה לא נכון, אבל הוא החליט שאני משקר ונתן לי אגרוף.

דיממתי כל הדרך הביתה, ורק כשראיתי שהדם והסחרחורות אינם פוסקים, ניגשתי לבית החולים. מעולם לא הייתי מסוכסך עם אותו בחור. הוא ניסה ליצור איתי קשר, לאיים עליי, וכשהתקשר עניתי לו שלא יפנה אליי יותר. לאחר מכן הוא יצר איתי קשר בהודעות ואיים עליי שלא אפנה למשטרה".

"פעולתו של הנתבע היוותה עוולת תקיפה כהגדרתה בפקודת הנזיקין", מוסיפה עו"ד בן-חמו תורתי. "האיום מהווה עילת תביעה נוספת".

הנתבע סירב להגיב.