בית משפט השלום בכפר סבא האריך ביום שלישי השבוע את מעצרה של תושבת לוד (40), שנעצרה בחשד כי שדדה קשיש כבן 75 מרעננה לפני כחודשיים.

עוד ב-mynet:
צעיר תקף קשיש בעקבות ויכוח על מתן זכות קדימה
ילדי הקשיש שעבר התעללות: לא הקשבנו לאבא
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

בתחילת חודש מרס, בשעת בוקר, פתח הקשיש את דלת ביתו לאלמוני, לאחר שחשב כי מדובר באינסטלטורים אותם הזמין לביתו. האלמונים נכנסו לבית ובמקום לתקן את הצנרת התנפלו על הקשיש, כבלו אותו לכיסא, תוך כדי שימוש בכוח, ושדדו מביתו תכשיטים יקרי ערך וכסף שמצאו בדירה. חקירת האירוע הועברה לצוות החקירה המיוחד במשטרת מרחב השרון ובתחילת השבוע נעצרה חשודה במעורבות במעשה.

מהדיון שהתקיים בבית המשפט השבוע עולה כי החשודה עשתה שימוש במכשיר הטלפון שנשדד מהקשיש. עוד טענו במשטרה כי הקשיש כמעט וקיפח את חייו באירוע.סניגורה של החשודה, עו"ד גיא עין צבי, טען בבית המשפט כי מדובר באם חד הורית ללא עבר פלילי, והודה כי אכן נמצא קשר בין מכשיר הטלפון לחשודה אך לא מעבר לכך.

השופט עמיית פרייז, קיבל את עמדת המשטרה והאריך את מעצרה כשהוא קובע כי חומר החקירה מלמד על זיקתה לעבירות החמורות המיוחסות לה. "החשודה לא מסרה גירסה אחידה, אלא מספר גרסאות שסותרות זו את זו", קבע השופט. "יש מקום להמשך החקירה תוך כדי המשך מעצרה של החשודה".