תושב רעננה, איש שב"כ המועסק ביחידה לאבטחת אישים, נעצר על ידי המשטרה לאחר שהשתמש בנשקו בניסיון להפריד בין תושב רעננה ותושב נתניה שהתקוטטו על מקום חנייה באחד מרחובות העיר.

עוד ב-mynet:
שליחות קטלנית: ניסיון נקמת דם במרכז המסחרי
הרופא ביקש מבני המשפחה להתפנות - והותקף
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק


במוצאי השבת האחרונה התקבל דיווח במשטרה על יריות הנשמעות באזור רחוב מגדל ברעננה. אחד הדיווחים שהגיעו היה מאישה שהתלוננה כי חשוד מאיים על בעלה שיפגע בו באמצעות סכין בגלל ויכוח על חנייה. כאשר הגיעו השוטרים למקום הם מצאו תושב נתניה ושני תושבי רעננה, כשאחד מחזיק בידיו סכין ואילו השני מחזיק בידיו אקדח.

מחקירת המשטרה עולה כי שניים מהחשודים, תושב רעננה ותושב נתניה, החלו להתווכח על מקום חנייה ברחוב. במהלך הוויכוח בין השניים שלף אחד החשודים, תושב רעננה, סכין. הוא החל לנפנף בסכין בתנועות דקירה לעבר החשוד השני כמו גם לעברו של החשוד השלישי, איש שב"כ, שהגיע לביתו יחד עם אשתו וניסה, ככל הנראה, להפריד בין השניים. במשטרה טוענים מנגד כי איש השב"כ שהגיע למקום התרגז מאחר והשניים הפריעו לו לחנות, ובמהלך הוויכוח בין השלושה נכנס לביתו, לקח את אקדחו האישי וירה באוויר לאות אזהרה.

עו"ד רונן סמלוסקי, המייצג את איש השב"כ, טוען מנגד כי מרשו אוים על ידי שני החשודים האחרים וניסה למנוע אירוע שהוא כלל לא היה מעורב בו. בדיון להארכת מעצרו של איש השב"כ טען נציג המשטרה כי אכן אחד החשודים איים על חייו של איש השב"כ כי יפגע בו, אבל האיום היה רק לאחר הירי וכי לטענת החשוד איש השב"כ איים לרצוח אותו ולכן נדרש מעצרו. מעצרם של שלושת החשודים הוארך.

עו"ד אילן אזולאי, המייצג את שני החשודים האחרים: "כל הצדדים תמימי דעים כי אלמלא החשוד (איש השב"כ) לא היינו מגיעים היום לבית המשפט, ואנו באים לכאן רק בגלל נושא הירי שהיה במקום. במהלך האירוע היו רק דחיפות, ואז הגיע איש השב"כ, עלה הביתה, הוציא אקדח וירה במקום שהינו אזור מגורים. מבלי לפגוע בו, אנחנוו לא נמצאים במערב הפרוע".