לא נעים להישאר לבד בגן. ילדה בת שלוש נשכחה לאחרונה בגן ילדים ברעננה, צוות הגן סיים את עבודתו, נעל את הגן ויצא לביתו. רק כשהגיעה האם, התברר שיש עוד ילדה בפנים. המקרה הועבר לטיפול משרד החינוך והעירייה.

עוד ב-mynet:
פעוט ברח מהגן ונמצא באמצע כביש סואן
עדות מחרידה: מכות רצח בבית הספר
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

רגעים לא נעימים עברו על ילדה בת שלוש מרעננה שנשכחה לאחרונה בסוף יום הלימודים בגן. האירוע קרה באחד גני הטרום טרום חובה בעיר. צוות הגן התחלף אחר הצהריים ומשסיים את עבודתו, יצא מהגן. הסייעות הניחו שכל ילדי הגן נלקחו על ידי הוריהם הביתה. הן נעלו את הגן ויצאו לכיוון ביתן, אולם ביציאה מהגן הופתעו לגלות את אחת האימהות.הסייעות הביטו באם בהפתעה ותהו מה היא עושה בגן ולמה היא ממהרת. האם לא הבינה את פשר השאלה, כי היה לה מובן שהיא באה לאסוף את בתה. ואז התברר המחדל והאם הבינה כי בתה נמצאת בתוך הגן שאת שעריו כבר הספיקו לנעול.

הנושא כמובן דווח לעיריית רעננה שבדקה וחקרה את האירוע, ויחד עם זאת הפך לשיחת היום בקרב הורי הגן שלאחרונה מלינים על תחלופה רבה של צוות גן. "מזל שאותה אמא הגיעה בזמן", אמרה אחת האמהות, "אילו הילדה הייתה צריכה להישאר יותר זמן בגן נעול, זה באמת היה לא נעים. אני בטוחה שהמקרה לא נעשה בזדון. בסך הכול צוות הגן טוב ומקסים, האחריות רבה והעבודה כאן לא קלה בכלל, כך שאין מה לחפש אשמים. המזל הגדול הוא שהאמא הגיעה בזמן וחשוב יותר מכך, שהנושא נמצא בבדיקה".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "מדובר במקרה חריג שדווח מיידית למשרד החינוך. עיריית רעננה מתייחסת למקרה במלוא הרצינות ומתוך אחריות מוחלטת לשלומם של ילדי העיר. נציגי מינהל החינוך שוחחו עם הגננת, ובמקביל חודדו הנהלים בכל גני הילדים בעיר בנוגע לאיסוף ילדי הגנים בתום יום הלימודים, כדי למנוע הישנות המקרה".