משטרת כפר סבא עצרה ביום ראשון השבוע צעיר בן 23 מרעננה בחשד כי הכה באכזריות צעירה בת 20, תושבת כפר סבא, זאת לאחר שבמפגש חברתי, התבדחה הצעירה והעירה הערות הקשורות לגודל איבר מינו.

בואו להצטרף לדף הפייסבוק של "ידיעות השרון"

על פי החשד, לפני מספר שבועות הכירו שני הצעירים ובין השניים נוצר קשר חברי על בסיס מיני. מהחקירה עולה כי בשבת האחרונה הגיעה הצעירה, יחד עם צעיר שלישי, למפגש עם חברים ברעננה. במפגש נכחו הצעיר החשוד, כמו גם צעירים נוספים, חברים משותפים ומכרים של השניים.

עוד עולה, על פי החשד, כי במהלך השיחה בין הצעירים החלה הצעירה להעיר הערות ולהתבדח על החשוד, תוך שהיא מתייחסת לגודל איבר מינו.

הצעיר, על פי החשד, נעלב מהערותיה של הצעירה והחל להכותה באכזריות, תוך שהוא דוחף אותה ומטיח אותה ארצה, מושך בשערותיה ובהמשך בועט בחלקים שונים בגופה ומכה אותה באגרופים, תוך שהוא גורם לה לחבלות.

הצעירה, שהגיעה עוד באותו הערב לבית החולים "מאיר" בכפר סבא, העלתה את חשד הרופאים המטפלים, אך סירבה לספר להם כיצד נוצרו החבלות שעל גופה. בבית החולים דיווחו למשטרה על המקרה.

הצעירה סירבה, לטענת המשטרה, לשתף פעולה עם החוקרים, אך בפעולות חקירה שנעשו, ובגביית עדויות מהעדים לאירוע, הצליחה המשטרה לאתר ביום ראשון השבוע את החשוד בתקיפה והוא נעצר.

הצעיר מכחיש את החשדות כלפיו. בית המשפט האריך את מעצרו ביום אחד. ביום שלישי השבוע שוב הוא הובא לבית משפט השלום בכפר סבא כשבמשטרה מודים, במסגרת חקירת סנגורו של החשוד, כי המתלוננת נחקרה תחת אזהרה וכי ארבעה מהעדים לאירוע נעצרו אף הם למשך לילה אחד.

"יש לחשוד עבר פלילי ומאסר על תנאי וזה בדיוק מה שבעוכריו", הסביר סנגורו של החשוד בבית המשפט. "לא משנה מה הוא יגיד ולא משנה מה יהיו הראיות, המשטרה נעולה שזה הוא ושברור שהוא אשם. מדובר בבחורה שהיה לה קטע רומנטי קצר עם החשוד והוחלפו ביניהם מילים וקללות, אבל המתלוננת היא זו שזינקה על החשוד וניסתה לתקוף אותו. הוא בסך הכל ניסה להרחיק אותה ממנו".

בית המשפט קבע כי קיים חשד סביר לביצוע העבירה והאריך את מעצרו ביומיים נוספים.