עמותת הידידים של בית החולים בית לוינשטיין שברעננה, הפועלת במטרה לדאוג לרווחת המאושפזים של בית החולים ובני משפחותיהם, החלה במבצע התרמה משותף עם רשת בתי הכלבו של "המשביר לצרכן", במסגרתו יכולים לקוחות הרשתות לתרום 10 שקלים בכל קניה בסניפי הרשת.

הכנסות המבצע ישמשו להשלמת הבנייה של מגדל האשפוז החדש לטובת פצועי צה"ל, נפגעי תאונות הדרכים,
נפגעי פעולות טרור, המאושפזים בבית החולים ובני משפחותיהם. המבצע החל בראשון במאי ויימשך עד הראשון ביוני.

בית חולים לוינשטיין מקבוצת כללית מוכר וידוע כמרכז השיקום המוביל בארץ ובעולם, והוא המרכז השיקומי העצמאי הגדול בישראל. עבודת השיקום בבית חולים לוינשטיין נעשית באופן פרטני על ידי צוות רב מקצועי של רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, מטפלים באומנות, עובדים סוציאליים, דיאטנים ופסיכולוגים, כאשר הטיפול מותאם לצרכיו של כל משתקם.

ארז מלצר, יו"ר עמותת ידידי בית לוינשטיין, מציין כי שיתוף הפעולה עם "המשביר לצרכן", כמו גם עם חברות מסחריות אחרות, מסייע לקידום פעילות העמותה למען מאושפזי בית החולים ובני משפחותיהם.

"כרגע אנו פועלים נמרצות כדי לסייע להנהלת בית החולים להשלים את בניית מגדל האשפוז החדש שישפר משמעותית את תנאי המלונאות ויגדיל את מרחבי הטיפול", הוסיף מלצר.

פרופ' יעקב הרט, מנהל בית לוינשטיין, מברך על היוזמה המשותפת של עמותת ידידי בית החולים ושל "המשביר לצרכן" וציין כי השלמת מגדל האשפוז תשפר משמעותית את תנאי האשפוז בלוינשטיין.