צחי סגל, תושב רעננה, התעורר ביום שבת האחרון, הוא פתח את חלון ביתו שברחוב חנקין בעיר, וחשכו עיניו. כל הרחוב, כולל הבניין שבו והוא ואימו מתגוררים, רוסס בכתובות גרפיטי בהם נכתב: "צחי סגל גנב", יחד עם כתובת ביתו.

כשירד סגל לראות במה מדובר, הוא הבין שזה לא מעשה הוונדליזם היחיד שהתרחש במהלך הלילה. סגל נדהם לראות גם שרכבו הפרטי, שחנה בחנייה מקורה מתחת לבניין, הושחת לחלוטין כששפכו עליו חומצה ששרפה את המכונית.


למרות המעשים הקשים, סגל לא הופתע. כבר במשך שנה הוא מתלונן במשטרה על שורת מעשי התנכלויות נגדו. הוא הגיש שמונה תלונות נגד אנשים שאיתם היה
בקשר עסקי בעבר, שלטענתו, מתנכלים לו. אלא שעכשיו, לדבריו, השיא נשבר.

"מדובר בסכסוך על רקע כספי", מסביר סגל. המשטרה מצידה, פתחה בחקירה. "במהלך השנה ניקבו לי את הצמיגים, איימו עליי ועל אמי".

"שיא השיאים היה עכשיו כאשר רוססו כתובות נאצה לאורך כל הרחוב, גם בבניין שלי פיזית וגם על חזיתות הבתים מסביב. הם כתבו: 'צחי סגל, גנב". בפעם הזו הם גם שפכו לי חומצה על המכונית וגרמו לנזק של אלפי שקלים".

"זה דבר נורא להתעורר בבוקר כשכל הבניינים מכוסים בגרפיטי עם השם שלך עליהם. דיירי כל הבניינים ברחוב הגישו גם הם תלונה במשטרה".

למרות התלונות שהגיש, לדברי סגל, משטרת כפר סבא, לא עשתה דבר. "אחרי הפעם הראשונה שניקבו לי את הצמיגים, שמתי מצלמות במעגל סגור והן צילמו שני אנשים 'על חם'. את הצילומים העברתי למשטרה, אבל הם לא עשו כלום".

"אני ממש מרגיש שמדובר פה באוזלת היד של המשטרה, וזו בושה וחרפה למשטרת כפר סבא שאני צריך להגיע למצב שבו שורפים לי את הרכב. אפילו השוטרים שהגיעו לראות את כתובות הנאצה היו בהלם", אומר סגל.

לדבריו, לפני כארבעה חודשים הוא הגיש נגד השניים צו הרחקה, אשר גם אותו הם הפרו. מהמשטרה נמסר כי נפתחה חקירה.