חברת דואר ישראל משיקה בימים אלה שירות חדש בשם iPost, והעיר רעננה היא הראשונה בה יתבצע פיילוט לשירות. ה-iPost הניתן בחינם הינו כתובת אחת לניהול החשבונות והדואר הרשמי - תא דואר אינטרנטי אישי ומאובטח - המשמש ככספת אישית, המאפשרת לאחסן את הדואר האלקטרוני לתקופה של שבע שנים. המערכת מאפשרת לנהל ולעקוב אחר הפעולות והמסמכים, למיין אותם, ולתייק אותם – ללא ניירת, ללא מדפים עמוסים, ללא קלסרים עבים, והכל בלחיצה על העכבר.

בנוסף, ניתן יהיה להתחבר לאתר התשלומים של בנק הדואר, כאשר לקוחות המקבלים חשבונות לתשלום לתיבת ה-iPost
יכולים לשלם אותם בלחיצת כפתור תוך שימוש במערכת התשלומים המאובטחת בבנק הדואר, מבלי כל צורך להגיע לסניף הדואר. כמו כן ניתן להגדיר תזכורות, אשר יגיעו למייל הרגיל שלנו כמו למשל תזכורת לפני המועד האחרון של התשלום, דבר האמור לחסוך קנסות ועגמת נפש. כל זאת תוך שמירה על סביבה ירוקה יותר, על ידי שימוש חכם וחסכוני.

אז איך מצטרפים לשירות? ההרשמה כרוכה בתהליך הרשמה קצר מול נציג דואר ישראל, במהלכו מזדהה האזרח באמצעות תעודת זהות בלבד ולאחריה הוא מקבל מעטפית עם שם וסיסמא לתא ה-iPost.

מנכ"ל חברת דואר ישראל, אבי הוכמן: "שירות ה- iPost המוצע חינם לכל אזרח בישראל, משתלב באסטרטגיה של חברת הדואר להציע מגוון שירותים חדשים וחדשניים לציבור הרחב".

בשלב זה, ניתן להצטרף לשירות בכל סניפי הדואר ברעננה, ובקרוב ניתן יהיה להצטרף בכל סניפי הדואר בארץ. מי שמעוניין בשירות אבל אינו יכול להגיע לרעננה, יכול לשריין לעצמו מספר iPost כבר היום, עם היכנסו לאתר www.iPost.co.il.