שלישיית "מה קשור" והסטנדאפיסטים אבי נוסבאום, קובי מימון ואורי חזקיה, נרתמים להצלת חייה של הילדה אריאל אקטע. האומנים יקיימו בהתנדבות מופע סטנדאפ חגיגי שיתקיים ביום שלישי הבא בבית יד לבנים ברעננה.

אריאל בת החמש סובלת מפגיעה מבנית מוחית נדירה וחמורה. היא היחידה בישראל הסובלת מבעיה זו, ומחלתה נחשבת לנדירה מאד גם בעולם. מדובר
בפגיעה רב תחומית, כתוצאה מכך מתפקדת אריאל כילדה בת שנתיים. אריאל נמצאת בהשגחה 24 שעות ביממה ולצורך כך מסתייעים הוריה בעזרה סיעודית, אותה הם מממנים מכיסם.

כשהייתה אריאל בת שלוש, הצליחו הוריה, תמיר ולימור אקטע, לגייס תרומות לניתוח שהתקיים בבית החולים בטורונטו, היחיד שהיה מוכן להתמודד עם מורכבות מצבה של אריאל. עם חלוף הזמן התדרדר שוב מצבה. כעת, לא נותרה ברירה אלא לנתח את אריאל בשנית בבית החולים שבטורונטו והרופאים אופטימיים.

המשפחה יצאה לטורונטו למשך שבועיים, לצורך ביצוע הבדיקות המקדימות ולאחר שיתקבלו תוצאותיהן יוחלט על אופן ביצוע הניתוח ויקבע מועדו, זאת בתנאי כמובן שיגויסו הכספים לצורך כך. ההורים, שנמצאים ליד מיטת בתם, מקווים כי כל הכרטיסים למופע ימכרו וכך יגויסו כספים נוספים להצלת חייה של אריאל. להצלתה נדרשים כ-350 אלף דולר.

כאמור, המופע הוא חלק ממסע אינטנסיבי לגיוס תרומות להצלת אריאל המתקיים בימים אלו. המופע יתקיים ביום שלישי ה-1 בדצמבר, בשעה 20:30 בבית יד לבנים ברעננה. מחיר כרטיס למופע הוא 100 או 140 שקלים. ניתן לרכוש כרטיסים בקופת יד לבנים - בטלפון 09-7610549, וב"מופעים" - בטלפון 09-7415566.