הרצחת וגם ירשת? יובב אלגואטי מרעננה, שרצח את אמו ארינה מגרוליס בדקירות סכין, הביע רצון לבקר בקברה. "הוא לא היה בהלוויה אך רוצה לכבד את זכרה", אמר היום (ראשון) פרקליטו, גיא עין צבי, במהלך הדיון בהארכת מעצרו. בית המשפט, מיותר לציין, דחה את הבקשה על הסף, והאריך את מעצרו של אלגואטי.

כזכור, ביום שישי לפני שבוע, רצח אלגואטי, בן 26, בדקירות סכין את אמו, ארינה מרגוליס בת 59, בביתה ברחוב הגלבוע ברעננה. מיד אחר כך, צעד לכיוון בית
אחיו בן ה-38 ודקר גם אותו לעיני אשתו ובתו התינוקת. חייו של האח ניצלו כאשר כוחות משטרה ומד"א הגיעו למקום ועצרו את אלגואטי. האח הובהל במצב קשה לבית חולים "מאיר" בכפר סבא, מצבו התייצב והוא השתתף בהלווית אימו. אלגואטי לא הביע חרטה על מעשיו, ואף ציין כי היה עושה זאת שוב.

היום ביקש עורך הדין עין צבי כי מרשו מבקש לבקר את קברה של אמו. "אנו נבקש לאפשר לחשוד לצאת בליווי שירות בתי הסוהר לבית הקברות", ציין עו"ד עין צבי, "הוא לא היה בהלוויה של אמו, אבל הוא מבקש בכל לשון של בקשה שיוכל לכבד את זכרה".

כאמור, השופט דוד גדול, לא קיבל את בקשתו של הפרקליט והאריך את מעצרו של אלגואטי. השופט גדול קבע כי דיון המשך בעניינו של אלגואטי יתקיים ביום חמישי השבוע.