אלישבע גולדשמידט בת התשע מרעננה סובלת מפיגור שכלי בינוני. מאז שהחלה ללכת השנה לגינת הכלבים "היער הקטן" בדרומה של רעננה, שם פגשה בכלבה קפי, חשה אלישבע שמצאה חברת נפש. אלישבע היא הבת הצעירה במשפחה, ולה שלושה אחים גדולים. "היא ילדה אהובה במיוחד, וזה אתגר רב לגדל ילדה כזו", מספרים הוריה של אלישבע, אורי וניקול.

בשנה האחרונה החליטו אורי וניקול לקחת את אלישבע לגן "היער הקטן", המהווה מקום מפגש לתושבי האזור ובעיקר לבעלי כלבים אשר משחררים את יקיריהם בגינה. יום אחד פגשה שם אלישבע בקפי, כלבתו המעורבת של אלי גרינבאום, תושב העיר. קפי ואלישבע התחברו מיד, והכלבה, שבעליה מעיד עליה כי לעתים היא אגרסיבית, גילתה עדינות מיוחדת במינה כלפי אלישבע.

מאז נוהגים בני משפחת גולדשמידט להיפגש מדי שבוע עם קפי ובעליה, ובין הצדדים נוצר קשר מיוחד. "כשאנחנו נוסעים לחופשה, אנחנו משאירים את קפי
בביתה של אלישבע", מספר אלי גרינבאום. ואילו אורי וניקול מעידים כי אלישבע מחכה בקוצר רוח להגיע לגינה על מנת לפגוש בקפי.

בכל פעם שאלישבע מגיעה אל הגן, היא מיד מחפשת את קפי ואף נוהגת לקרוא לה בשם "בי" (בבי"ת דגושה). הוריה של אלישבע נוהגים לתאם את מועדי ההגעה לגן עם אלי גרינבאום על מנת לשוב ולצפות בקשר המרגש בין השתיים.
"לא כולם מקבלים את השונה בצורה כל כל כך טבעית", אומרת ניקול גולשמידט. "כאן גם האנשים וגם הכלבים מקבלים את השונה, והחברות המיוחדת שנוצרה בין אלישבע לקפי מסמלת זאת היטב".