מיכל סיני, תושבת רעננה בת 29 רק רצתה לצאת עם הכלב שלה לטיול בגינת כלבים בעיר ביום שישי שעבר, כשהותקפה, על פי החשד, על ידי אחד המבקרים במקום, תושב רעננה בן 29.

על פי החשד, בין השניים התפתח ויכוח, שבעקבותיו החשוד דחף אותה לכאורה על הרצפה ובעט בה. כך על פי תלונה שהוגשה ביום שבת במשטרת רעננה. "אני עדיין בטראומה", אמרה סיני ל"ידיעות
השרון". המשטרה פתחה בחקירה.
סיני נוהגת מדי יום שישי אחר הצהריים, לצאת עם כלבה לטיול בגינת הכלבים שברחוב החורשה.

גם ביום שישי האחרון היא לא סטתה ממנהגה, ויצאה אל עבר הגינה לקראת השעה שש בערב. "בגינה פגשתי בחור בשם זיו (שם בדוי) שהיכרתי בעבר, כי הוא למד איתי בכיתה בבית הספר היסודי", היא מספרת.

"הוא החל להגיע בחודשים האחרונים עם שני הכלבים שלו לגינה. לצערי הכלב שלי, פז, והכלבים שלו, לא ממש מסתדרים. בכל פעם שפז נכנס לגינה, אחד הכלבים שלו חושף לעברו שיניים ומפחיד אותו".

לדבריה, במקרים מסוג זה, בהם שני כלבים לא מסתדרים ביניהם, נהוג שהבעלים של הכלב שנמצא בתוך הגינה, מפנה אותה תוך רבע שעה. זאת, בכדי שלבעלים הבאים תישמר הזכות ליהנות מהגינה. לא כך לטענתה היה המקרה עם זיו.

"זיו מגיע לגינה ונתקע שם שעות", היא מספרת. "הוא הולך מהגינה עם שני הכלבים שלו רק כשמחשיך, כל פעם אני מוצאת את עצמי מחכה שעות מחוץ לגינה כדי שייצא ממנה עם הכלבים שלו, אבל הוא מסרב ללכת. גם ביום שישי האחרון זה היה בדיוק אותו דבר. הגעתי עם הכלבים שלי ולמרות שעברו כבר 45 דקות, הוא מיאן לצאת. באיזשהו שלב נמאס לי והחלטתי להיכנס לגינה עם הכלבים שלי. בתגובה הוא החל לתקוף אותי מילולית.

אחרי שסיני ראתה כי הכלב של זיו מאיים על הכלב שלה, והוא מפוחד, היא נעמדה בין שני הכלבים ובשלב הזה לכאורה התרחשה התקיפה. "עמדתי עם הפנים לשער של הגינה ועם הגב לגינת כלבים", היא משחזרת, "כשפתאום זיו תקף אותי מבלי שראיתי אותו מתקרב".

"הוא פתח את השער של הגינה ודחף אותי בכוח על הרצפה. אחר כך, כשאני שוכבת על החול, הוא התחיל לבעוט בי ופגע לי בבטן, בראש ובידיים". למזלה של סיני, שאר האנשים שהיו בגינת הכלבים, מיהרו ובאו לעזרתה.

לדברי, גילאור גפניאל, שנכח במקום, "ראיתי את התקיפה וחשכו עיניי. יחד עם עוד בחור, זינקנו לשם ועצרנו את זיו". בשלב זה סיני, כואבת מהמכות הקשות שקיבלה, הצליחה לקום מהרצפה וביקשה מחבריה לגינה לקרוא למשטרה. כשזיו שמע זאת, לדבריה, הוא מיהר ללכת מהמקום. סיני, כאמור, הגישה תלונה במשטרה.

"מאז המקרה אני בטראומה", היא מספרת. "קשה לי להירדם בלילות וכל הגוף שלי עדיין כואב לי. עדיין קשה לי להאמין שנכנסתי לסטטיסטיקה היבשה של תקיפות אלימות. גיליתי עד כמה זה קל להידרדר ממצב של ויכוח למצב של תקיפה פיזית. יש לי תחושה שחיי אדם נהיו מאוד נזילים. אני לא אמורה ללכת לטיול עם הכלב שלי ברעננה ולמצוא את עצמי מותקפת".

ממשטרת רעננה נמסר בתגובה כי התלונה התקבלה ונפתחה חקירה.
זיו מסר בתגובה: "זאת הייתה אי הבנה. זה לא היה בדיוק ככה. לא תקפתי אותה בצורה הזו".