סיירת הביטחון העירונית של רעננה תפסה "על חם" שני חשודים בזיוף כרטיסי אשראי וגניבת אלפי שקלים מכספומטים. השניים נתפסו בפעילות משותפת של הניידת המשולבת של סיירי הביטחון והמשטרה.

השניים נתפסו בעקבות מידע שהתקבל אודות פעילות חשודה של משיכת כספים חריגה בכספומט של אחד הבנקים בעיר. בעקבות המידע, יצאה מיד הניידת המשולבת לרחוב בר אילן ברעננה.

בהגיעם למקום זיהו סייר הביטחון העירוני והשוטר פעילות חשודה, ולפיה אחד החשודים ביצע משיכה מהכספומט וחברו החשוד המתין ברכב המילוט הממונע. סייר הביטחון החל במרדף רגלי אחר החשוד שעמד ליד הכספומט לאחר שניסה להימלט מהמקום בריצה.

בתום מרדף רגלי דרך גינות וחצרות בתים, נלכד החשוד בסיוע המשטרה. בסריקות שבוצעו אותר אף ציוד אלקטרוני למשיכת כספים ופאה נוכרית. לאחר חקירה התברר, כי השניים חשודים בגניבת אלפי שקלים מכספומטים שונים בעיר באמצעות מכשור אלקטרוני משוכלל.

מהעירייה נמסר כי ברחבי רעננה מסיירים בקביעות שבעה רכבי ביטחון עירוניים הנותנים מענה מקיף, שוטף ומקצועי במשך 24 שעות ביממה. בנוסף מסיירת בקביעות ניידת משולבת של סייר ביטחון ושוטר.

"רכבי הביטחון העירוניים מאוישים על ידי יוצאי יחידות קרביות וייחודם הוא בזמינות הגבוהה, מהירות התגובה וההיכרות עם שטח הפעילות".