הורים לתלמידי חטיבות הביניים ברעננה, מתלוננים על שעות פעילויות הקיץ של העירייה, שלטענתם אינן מתאימות לילדיהם. ההורים אומרים, כי כשהעירייה תכננה את הפעילויות היא חשבה בעיקר על תלמידי התיכון, ולא על השכבות הנמוכות.

"כל שעות הבילוי של ילדים בני 17 ומעלה השתנו בשנים האחרונות בצורה משמעותית, ועיריית רעננה החליטה כנראה שזה מתאים, כי אין אלימות בעיר", אמרה אחת האימהות.

"ילדים שההורים שלהם לא נותנים להם לחזור הביתה אחרי חצות, צריכים כנראה להיות מנודים מהחברה, או שההורים שלהם ירחמו עליהם וייתנו להם לצאת. חצות זו שעה נדיבה לילדים בני 13. אין סיבה שעירייה שמארגנת פעילות לא תחל אותה בשעה נורמלית, אבל כרגע הפעילויות מתחילות ונגמרות מאוחר".

מרבית פעילויות הקיץ של העירייה, כך על פי המידע שנמסר להורים, נעות בין השעות עשר בלילה לשלוש בבוקר. ההורים טוענים כי הפעילויות הללו מבורכות
לתלמידי התיכונים, אך לא לתלמידי חטיבות הביניים. "בשעות הללו מסתובבים ילדים בוגרים יותר, וזה לא נכון שיהיה חיכוך בטווח גילאים כל כך גדול".

מעיריית רעננה נמסר כי "העירייה גיבשה את תוכנית הקיץ עם מועצת הנוער המורכבת מנציגי החטיבות והתיכונים. נבנתה תוכנית המותאמת לשעות הבילוי של בני הנוער בעת חופשת הקיץ ולצורכיהם השונים בעת החופשה. לבקשת בני הנוער אף הוקדמה תחילת שעת הפעילות הלילית מחצות לשעה עשר בלילה".