לאחר משא ומתן קצר ואינטנסיבי חתמה סיעת "ל" של ראש עיריית רעננה, נחום חופרי, על הסכם קואליציוני עם הרשימה הדתית המאוחדת (4 מנדטים), עם מרצ (5 מנדטים) ועם מפלגת העבודה (מנדט אחד), ובכך הקימה קואליציה בת 14 חברי מועצה.

סיעתו של דן ברוך (2 מנדטים) והליכוד (2 מנדטים) מצטרפות לעת עתה למלי פולישוק-בלוך (מנדט אחד) על ספסלי האופוזיציה, לאחר שהמשא ומתן עמם לא צלח. עם זאת גורמים בעיריית רעננה מדגישים כי "הדלת עוד פתוחה" למעוניינים להצטרף לקואליציה.

לפי פרטי ההסכם שנחתם שלשום בטקס חגיגי בלשכתו של חופרי, ישמשו יו"ר מרצ, רונית ויינטראוב, ויו"ר הרשימה הדתית, אריה פרידמן, ברוטציה עם יואל עזרזר, כסגני ראש עירייה בשכר.

השניים נעתרו לבקשו של חופרי שמבקש לצמצם בהוצאת העירייה, והסכימו לחלוק בין שניהם משכורת של סגן ראש עירייה אחד. יש לציין, כי עזרזר לא יקבל שכר כלל בתקופת כהונתו, שכן הוא כבר מקבל משכורת מ"חברה קדישא" ברעננה בראשה הוא עומד. עוד נקבע, שאורית סייד-יצחקי מרשימת "ל" תשמש כסגנית ללא שכר.

לרשות ויינטראוב יימסר תיק תרבות מורחב, הכולל את תחומי הנוער והפנאי, הגמלאים ומרכז המוזיקה. לידי פרידמן נמסר תיק החינוך המשלים, ובתקופת כהונתו כסגן, יהיה עזרזר ממנה על תיק חזות פני העיר.

את תיקי החינוך, ההנדסה, הרווחה וחזות פני העיר (עד לאמצע הקדנציה) השאיר חופרי לעת עתה אצלו. עדיין לא הוחלט על איזה תיק תהיה ממונה סייד-יצחקי.

כמו כן הוחלט על המינויים לראשות הוועדות הבולטות. בראש הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יעמוד איתן גינזבורג מהעבודה, שיעמוד גם בראשות וועדת איכות הסביבה. בראשות וועדת המכרזים תעמוד אדיט דיאמנט ממרצ, ובראשות וועדת התחבורה יעמוד שי אבן ממרצ.

עוד הוחל כי כלל האחריות לנושאי הדת בעיר תהיה בידיה של המפד"ל, וכי כל הצדדים יקפידו לשמור על הסטטוס קוו ועל שוויוניות במתן ההקצאות לחינוך.